گروه : استانها
حوزه : زنجان
شماره : ۱۴۰۰۰۴۳۰۰۰۰۵۳۵
تاریخ : ۱۴۰۰/۴/۳۱ - ۱۱:۱۰ ق.ظ
اجرای طرح استعدادیابی در 6 رشته ورزشی رئیس هیأت انجمن‌های ورزشی استان زنجان از اجرای طرح استعدادیابی در 6 رشته ورزشی در زنجان خبر داد.

جعفر رمضانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به برنامه‌های هیأت انجمن‌های ورزشی استان در ایام کرونا اظهار کرد: متاسفانه امسال در شرایط ویژه بیماری کرونا شاهد بودیم که اکثر رشته‌های ورزشی بصورت تعطیل و نیمه تعطیل بودند اما با همین شرایط هیأت انجمن‌های ورزشی استان زنجان مسابقات و برنامه‌های متنوعی را اجرایی کرد.
رئیس هیأت انجمن‌های ورزشی استان زنجان به برگزاری مسابقات مجازی به علت محدودیت‌های شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم امکان انجام ورزش همگانی مسابقات ورزشی مجازی با همکاری سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری زنجان، هیأت انجمن‌های ورزشی و اداره کل ورزش و جوانان اجرایی شد.
وی با اشاره به اینکه طرح دیگری با هدف استعدادیابی در ۶ رشته ورزشی از اول تیرماه در حال اجراست، گفت: این استعدادیابی در رشته‌های راگبی، سپک تاکرا، موی تای، فلوربال، پارکور و دارت انجام می‌شود.
رمضانی هدف از استعدادیابی در این رشته‌های ورزشی را پرورش کودکان و نوجوانان با استعداد در رشته‌های ورزشی مختلف عنوان و تصریح کرد: این استعدادیابی در رده سنی بالای ۶ سال انجام می‌شود.
رئیس هیأت انجمن‌های ورزشی استان زنجان گفت: استعدادها و ورزشکاران بی شماری در سطح این استان فعالیت دارند که هیات‌های ورزشی می‌توانند سهم بزرگی در جهت استعدادیابی و رونق ورزش این استان داشته باشند.
رمضانی تصریح کرد: برای پیشبرد اهداف و برنامه‌های ورزشی باید فعالیت‌ها به صورت برنامه‌ریزی شده و هدفمند باشد و همه باید در راستای رشد و شکوفایی ورزش این استان در مسیر درست حرکت کنند.

انتهای پیام/73005/ق