گروه : استانها
حوزه : البرز
شماره : ۱۴۰۰۰۴۳۱۰۰۰۳۹۰
تاریخ : ۱۴۰۰/۴/۳۱ - ۳:۴۳ ب.ظ
عیدی به زندانیان البرز/واجدین شرایط به مرخصی می‌روند مدیرکل زندان‌های استان البرز گفت: به مناسبت اعیاد سعید قربان و غدیر به کلیه زندانیان واجدالشرایط در زندان‌های البرز مرخصی عیدانه داده می شود.

اسماعیل جمیاری، مدیرکل زندانیان استان البرز، امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرج، ضمن تبریک اعیاد، گفت: به مناسبت اعیاد سعید قربان و غدیر به کلیه زندانیان واجدالشرایط در زندان‌های البرز مرخصی عیدانه داده می‌شود.

مدیرکل زندان‌های استان البرز به بازدید از زندان‌ کچویی در شهرستان فردیس اشاره کرد و یادآور شد: اصلاح و تربیت زندانیان مهمترین هدف در مجازات حبس است که در این خصوص و با استفاده حداکثری از ظرفیت‌ها و بسیج امکانات در تلاش هستیم تا این هدف آرمانی را محقق سازیم.

وی با اشاره به اینکه سیستم نوین زندان‌بانی را مبتنی بر رأفت اسلامی و توجه به کرامت انسانی افراد است، اظهار کرد: به همین منظور و با هدف بازپروری، بازسازی شخصیت و باز اجتماعی شدن زندانیان فرصت‌های خوبی برای پر کردن اوقات فراغت زندانیان و تقویت باورهای دینی و مذهبی آنان پیش بینی شده و به زندانیانی که در طول دوران تحمل حبس دارای حسن رفتار و کردار بوده و قوانین و مقررات زندان را رعایت و در فعالیت‌های مختلف فرهنگی، تربیتی، آموزشی و اشتغال شرکت نمایند از نهادهای ارفاقی بهره مند می‌شوند.

انتهای پیام/ج