گروه : بین الملل
حوزه : غرب آسیا
شماره : ۱۴۰۰۰۵۱۰۰۰۰۱۰۴
تاریخ : ۱۴۰۰/۵/۱۰ - ۹:۲۹ ق.ظ
گله دزدی دوباره نظامیان صهیونیست‌ از جنوب لبنان نظامیان رژیم صهیونیستی دوباره یک گله بزرگ را از جنوب لبنان دزیدند و به اراضی اشغالی بردند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، خبرگزاری رسمی لبنان «ان ان ای» اعلام کرد، نظامیان رژیم صهیونیستی ۱۰۰ رأس بز متعلق به یک چوپان از شهر «شبعا» (جنوب لبنان) را دزیدند و به فلسطین اشغالی بردند.

رسانه‌های لبنانی یکشنبه هفته گذشته نیز خبر داده بودند که ارتش رژیم صهیونیستی پیشتر گله‌ای بزرگتر یعنی ۵۰۰ رأس بز را از داخل لبنان به سرقت برده و به داخل اراضی اشغالی انتقال داده است.

بر اساس گزارش خبرگزاری ملی رسانه در لبنان، نیروهای اشغالگر رژیم صهیونیستی پس از آنکه به سوی یک چوپان در غرب السماقة، در کفر شوبا شلیک کردند، ۵۰۰ راس بز وی را ربوده و به داخل سرزمین‌های اشغالی منتقل کردند.

سال گذشته نیز یک گشتی ارتش رژیم صهیونیستی چوپانی لبنانی را در محله «بسطره» در  منطقه مرزی «کفرشوبا» در خاک لبنان ربود و به داخل فلسطین اشغالی برد.

اما پس از اعلام اخیر بیروت مبنی بر شکایت از رژیم صهیونیستی به علت ربودن این چوبان، ارتش رژیم صهیونیستی  از آزادی وی خبر داد. (جزئیات بیشتر)

انتهای پیام/ص