گروه : استانها
حوزه : اردبیل
شماره : ۱۴۰۰۰۵۲۹۰۰۰۳۶۷
تاریخ : ۱۴۰۰/۵/۲۹ - ۳:۵۶ ب.ظ
رعایت پروتکل‌های بهداشتی ضروری است/ آبرسانی سپاه بیله سوار به روستاهای محروم امام جمعه بیله سوار مردم را به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تمام برنامه‌ها دعوت کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، حجت الاسلام جابر عزیزی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه شهرستان بیله سوار ضمن تقدیر و تشکر از زحمات بانیان اجرای مراسمات سوگواری دهه اول محرم، مردم را به رعایت پروتکل‌های بهداشتی در تمام برنامه‌ها دعوت کرد.

وی در ادامه از توزیع غذای گرم، بسته‌های معیشتی و ... توسط سپاه ناحیه بیله سوار در ایام دهه اول محرم تقدیر کرد و افزود: سپاه در تمامی صحنه‌ها در منطقه حضور جدی دارد و هم اکنون پاسداران عزیز در حال آبرسانی به روستاهای محروم این شهرستان مرزی هستند.

خطیب جمعه بیله سوار خطاب به نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز بیان کرد: نمایندگان باید نهایت دقت و تلاش خود را در رای اعتماد به کابینه دولت جدید به خرج دهند و انقلابی‌گری و شایسته سالاری را ملاک تائید خود قرار دهند.

وی افزود: الان کشور در شرایطی نیست که افراد مورد آزمایش و خطا قرار گیرند و مملکت را در مضیقه و سختی قرار دهند.

امام جمعه بیله سوار در ادامه ضمن گرامیداشت فرارسیدن سوم شهریور، سالروز شهدای ۱۳۲۰ و روز بیله سوار، اجرای برنامه های فاخر متناسب با این روز را مورد تاکید قرار داد.

وی در پایان ضمن تحلیل و تبیین وضعیت سیاسی و امنیتی منطقه گفت: نتیجه تریلون‌ها دلار هزینه  آمریکا در افغانستان و حمایت از دولت این کشور، امروز جز فرار دولت مردان این کشور چیزی نداشت.

انتهای پیام/3463/ی