گروه : استانها
حوزه : خراسان رضوی
شماره : ۱۴۰۰۰۶۱۶۰۰۰۱۵۰
تاریخ : ۱۴۰۰/۶/۱۶ - ۹:۵۶ ق.ظ
آغاز نام‌نویسی از اعضای خانواده مدافعان سلامت برای انجام واکسیناسیون عضو کمیته مراقبت و درمان ستاد اجرایی مبارزه با کرونا دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: اعضای خانواده مدافعان سلامت شامل پدر، مادر، خواهر، برادر، همسر و فرزند بالای ۱۸ سال واکسینه می‌شوند.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از وب دا، دکتر امیررضا صالح‌مقدم با بیان اینکه برنامه واکسیناسیون خانواده تمامی مدافعان سلامت در دستور کار است و اولویت نخست در این خصوص اعضای کادر درمان هستند، افزود: اعضای خانواده مدافعان سلامت شامل پدر، مادر، خواهر، برادر، همسر و فرزند بالای ۱۸ سال واکسینه می‌شوند.

عضو کمیته مراقبت و درمان ستاد اجرایی مبارزه با کرونا دانشگاه علوم پزشکی مشهد بیان کرد: به طور میانگین برای هر خانواده چهار نفر و هشت دُز (هر نفر ۲ دُز) لحاظ شده و مجموع نیروها هم ۳۰ هزار نفر هستند، البته نام آن تعدادی که با توجه به شرایط سنی و قرار داشتن در گروه هدف واکسینه شده‌اند، از این لیست خارج می‌شود.

وی عنوان کرد: واکسیناسیون دُز سوم مدافعان سلامت در دستور کار است که البته هنوز به مرحله اجرا نرسیده، هم‌اکنون مسئولان مربوطه در حال برنامه‌ریزی جهت آغاز برنامه واکسیناسیون اعضای خانواده مدافعان سلامت و نحوه اجرای آن هستند.

صالح‌مقدم افزود: زمان و مکان حضور افراد جهت انجام واکسیناسیون هم پس از تکمیل فرم‌های مربوطه به آنان اعلام می‌شود.

مخاطبان می‌توانند به نشانی http://management.mums.ac.ir/Pages/vaccine.aspx مراجعه کنند.

انتهای پیام/ ۷۰۰۶۸