گروه : فرهنگ
حوزه : مسجد و هیئت
شماره : ۱۴۰۰۰۶۲۲۰۰۰۳۸۸
تاریخ : ۱۴۰۰/۶/۲۲ - ۱۲:۴۵ ب.ظ
میرزامحمدی در جمکران کمیل می‌خواند مراسم هفتگی قرائت دعاهای توسل، کمیل و جمکران این هفته نیز در روزهای سه‌شنبه، پنجشنبه و جمعه در مسجد مقدس جمکران برگزار خواهد شد که در بامداد روز جمعه مراسم قرائت دعای کمیل با نوای حجت‌الاسلام میرزامحمدی برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار حوزه مسجد و هیأت خبرگزاری فارس، مراسم هفتگی قرائت دعاهای توسل، کمیل و جمکران این هفته نیز در روزهای سه‌شنبه، پنجشنبه و جمعه در مسجد مقدس جمکران برگزار خواهد شد.

مراسم قرائت دعای توسل با عنوان «توسل به حریم کبریا» با سخنرانی حجت‌الاسلام مهدوی‌نیا و قرائت دعای مسعود زمانی فردا سه‌شنبه ۲۳ شهریورماه بعد از نماز مغرب و عشاء برگزار می‌شود. مراسم قرائت دعای کمیل این هفته نیز با عنوان «کمیل عارفانه» با سخنرانی و قرائت دعای حجت‌الاسلام حائری نسب پنجشنبه ۲۵ شهریورماه بعد از نماز مغرب و عشاء برگزار می‌شود.

دومین مراسم قرائت دعای کمیل نیز به همت هیأت حداث‌الحسین(ع) حجت‌الاسلام میرزامحمدی بامداد جمعه ۲۶ شهریورماه ۲ ساعت مانده به اذان صبح برگزار خواهد شد.

مراسم قرائت دعای ندبه نیز روز جمعه ۲۶ شهریورماه از ساعت ۶ صبح با سخنرانی حجت‌الاسلام تراشیون و قرائت دعای محمدجواد احمدی برگزار و از شبکه قرآن و معارف سیما و شبکه استانی نور پخش زنده خواهد شد.

پایان بخش برنامه‌های هفتگی مسجد جمکران نیز قرائت زیارت آل یاسین در عصر روز جمعه است. تمام برنامه‌های هفتگی مسجد مقدس جمکران از سایت این مسجد و صفحات مجازی آن به نشانی jamkaran_ir پخش زنده می‌شود.

انتهای پیام/