گروه : فرهنگ
حوزه : حج و زیارت و وقف
شماره : ۱۴۰۰۰۶۲۴۰۰۰۴۲۸
تاریخ : ۱۴۰۰/۶/۲۴ - ۱:۴۹ ب.ظ
تصاویری از شهدای مقاومت در مسیر پیاده روی اربعین 1400 +فیلم در مسیر زائران اربعین 1400 موکب‌هایی به نام شهدای مقاومت راه‌اندازی شده است و برخی از عاشقان حسینی با همراه داشتن تصاویری از شهدای مدافع حرم و همچنین شهید قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس از زوار پذیرایی می‌کنند.

به گزارش خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس، در روزهای گذشته حرکت زائران امام حسین (ع) در مسیر پیاده‌روی اربعین آغاز و در هر گوشه و کنار شهرهای عراق موکب‌هایی برای پذیرایی از زائران راه‌اندازی شده است که شبانه‌روز به عاشقان حسین خدمت می‌کنند.

در مسیر پیاده‌روی اربعین امسال نیز مثل سال گذشته زائرانی با همراه داشتن تصاویری از شهدای مدافع حرم و شهدای مقاومت به ویژه شهید قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس مسیر عشق را طی می‌کنند. همچنین در این مسیر موکب‌هایی به نام شهدا راه‌اندازی شده است.

در این بین در یکی از موکب‌های اربعینی، در مسیر زوار حسینی تصاویری از شهدای مقاومت قرار داده و در کنار آن تصاویر، وسایلی برای پذیرایی مهیا کرده است که تصویر شهید قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس مقابل آن است و پس از آن تصاویری از شهدای مدافع حرم دیده می‌شود. در ادامه فیلم آن را مشاهده می‌کنید:

 

انتهای پیام/