گروه : دیگر رسانه ها
حوزه :
شماره : ۱۴۰۰۰۶۲۴۰۰۰۷۳۹
تاریخ : ۱۴۰۰/۶/۲۴ - ۸:۴۷ ب.ظ
واکنش کاربران به رونمایی از بازی ایرانی «مختار»/ بسیجی هرجا حس کنه حضورش برای انقلاب مفیده وارد میدان میشه! روز گذشته بازی «مختار؛ فصل قیام» دومین نسخه از سه‌گانه سفیر عشق در مسیر رونمایی قرار گرفت. رونمایی از بازی فاخر ایرانی «مختار» تحسین کاربران شبکه‌های اجتماعی را در پی داشته است.

گروه دیگر رسانه‌های خبرگزاری فارس:  از سال گذشته تاکنون صنعت بازی ایران با اتفاقات خوبی مواجه شده، اتفاقاتی که باعث تحولی عظیم در بازار بازی های رایانه ای شده است. روز گذشته نیز بازی «مختار؛ فصل قیام» دومین نسخه از سه‌گانه سفیر عشق در مسیر رونمایی قرار گرفت؛ یک بازی پرهیجان که روایتگر قیام مختار ثقفی از سلول‌های ابن‌زیاد تا سفر به مکه و آغاز قیام و پیروزی وی است.

این اثر در سبک اکشن سوم شخص شمشیری تولید شده و دارای ۱۲ مرحله و بیش از ۶ ساعت گیم پلی است و در مقایسه با نخستین محصول این تریلوژی پیشرفت های قابل توجهی داشته است. این بازی یکی از شاخص‌ترین محصولات مرکز متنا سازمان فضای مجازی بسیج به شمار می‌رود که مؤسسه فرهنگی، هنری منادیان، ناشر آن است.

رونمایی از این بازی فاخر ایرانی تحسین کاربران شبکه‌های اجتماعی را در پی داشت که در ادامه برخی از این واکنش‌ها از نظرتان می‌گذرد.

 

 

 

▪️ دست مریزادی باید گفت به سازندگان بازی ایرانی/اسلامی"مختار،فصل قیام" که در دوره ی غرب‌زده‌ها، آتش به اختیارانه و دغدغه مندانه در مقابل تهاجم فرهنگی ایستاده اند. خداقوت
💬ذبیحی خوزستان(دخترنخلستان)

 

▪️ بازی مختار هم رونمایی شد. دم بچه های #بسیج گرم ک نشون دادن تو هر زمینه ای توانایی داریم
💬Atefe Trn

 

 

 

▪️ با همه تحریم های نرم افزاری و مشکلات، #بسیج همیشه قهرمان اقدام به رونمایی از بازی مختار(فصل قیام) نمود.
💬دختران گندم

 

 

 

 

 

▪️ از سال گذشته تاکنون صنعت بازی ایران با اتفاقات خوبی مواجه شده، اتفاقاتی که باعث تحولی عظیم در بازار بازی های رایانه ای شده است
#فصل_قیام_مختار
#حب_الحسین_یجمعنا
💬Enghelabi

 

 

▪️ بازی مختار هم روانه بازار شد. دوست دارم صد بار مرحله کشتن حرمله ملعون رو بازی کنم شما چطور!؟
💬مهدی تقی‌زاده

 

 

 

▪️ "دو خبر خوب فرهنگی در ایران "
یک، لغو سند نحس ۲۰۳۰ توسط رئیس جمهور
دو، بازی مختار فصل قیام ساخت جوان های #بسیج
💬هلیا نظری

 

 

▪️ میبالم به همت غیور مردان دلیر ایران زمینم
امروز از بازی قیام مختار با حضور سردار سلیمانی، رونمایی شد واین جایی بسیار شکر وتحسین دارد که این بازیها جای بازیهای غربی رابگیرد
#بسیج
💬sana

 

▪️ از بسیج در حوزه تولیدات تخصصی فضای مجازی از جمله بازی های رایانه ای بزرگ و انیمیشن های سریالی و سینمایی با محوریت اسطوره های ملی، میهنی و مذهبی بیشتر خواهید شنید. از نوروز باستانی و رستم، تا حاج قاسم و مدافعان وطن و حرم. امروز بازی بزرگ "مختار" رونمایی شد.
💬mkh

 

 

 

▪️ امروز بازی رایانه‌ای به نام «مختار» رونمایی شد ، امیدواریم بار دیگر شاهد پیشرفت بازی های رایانه ای بزرگ وانیمیشن های مذهبی ، ملی به دست جوانان ایرانی باشیم.
#بسیج
💬🅉🄰🄷🅁🄰

 

▪️ تریلر بازی مختار رو دیدم، با تموم کمبودها و حمایت نشدن ها تو صنعت بازی‌ها رایانه ای تلاش قابل قبولی رو داشتن و مطمئن هستم حرفای زیادی رو در آینده خواهیم داشت...
#بسیج
💬پسر روستا

 
انتهای پیام/