گروه : ورزشی
حوزه : فوتبال ایران
شماره : ۱۴۰۰۰۶۲۷۰۰۰۸۱۲
تاریخ : ۱۴۰۰/۶/۲۷ - ۶:۴۴ ب.ظ
عضو هیات مدیره فولاد: عده‌ای دوست ندارند پنجره ما باز شود/تلاش می‌کنیم در آسیا از گروه صعود کنیم عضو هیات مدیره باشگاه فولاد خوزستان توضیحاتی را در خصوص پنجره بسته نقل و انتقالاتی این تیم ارائه کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، اسماعیل گودرزی در خصوص شرایط تیم فولاد خوزستان اظهار داشت: با توجه به اینکه پنجره نقل و انتقالاتی ما بسته است، پس از توافق با ویسی توانستیم در اولین گام تقریبا اسکلت تیم را حفظ کردیم. اردوی خوبی در کردان کرج داشتیم. الان در اردوی دوم در تهران هستیم. اولین بازی دوستانه را مقابل گل گهر تیم خوب امیر قلعه‌نویی برگزار کردیم. بعد با خیبر و ذوب آهن بازی داریم. تمرینات آماده سازی را پشت سر می‌گذاریم و اگر پنجره هم باز شد چند بازیکن خوب برای لیگ قهرمانان آسیا به تیم اضافه می‌کنیم.

نایب رییس هیات مدیره باشگاه فولاد خوزستان در مورد اینکه چقدر به درخشش در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا امیدوار است، گفت: پنجره ما بسته است اما با توجه به اینکه خوزستان مهد فوتبال است. آکادمی خوبی در فولاد داریم. با ویسی صحبت کردیم که با همین وضع موجود یک تیم خوب را روانه میدان کند. ان‌شاالله با ترکیبی بین بازیکنان با تجربه و جوان، سعی می‌کنیم هم فصل را به خوبی شروع کنیم و هم در لیگ قهرمانان آسیا نتایج خوبی بگیریم.

وی در مورد اینکه در فصل گذشته فولاد عملکرد خوبی در آسیا نداشت، عنوان کرد: ما به پلی آف رفتیم و یک بازی خوب با العین داشتیم. هیچ کس فکر نمی‌کرد ۴ گل به این تیم بزنیم. وارد مسابقات شدیم، هم‌ کرونا ما را اذیت کرد هم اینکه بعضی بازیکنان برای اولین بار در این بازی‌ها حضور داشتند. تجربه خوبی برای فولاد بود. امسال با توجه به اینکه اکثر بازیکنان تجربه آسیا را دارند، سعی می‌کنیم شروع خوبی داشته باشیم و به امید خدا از گروه صعود کنیم.

گودرزی در مورد پنجره نقل و انتقالاتی فولاد گفت: قرار بود چند روز پیش دادگاه CAS رای را اعلام کند. نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد و یک ماه تاخیر انداخت.‌ حتما دوستانی هستند که نمی‌خواهند پنجره فولاد باز شود.
وی در مورد اینکه آیا این افراد داخل ایران هستند، اظهار داشت: نمی‌توان به کسی تهمت زد ولی CAS یک دادگاه عالی است که در مورد این پرونده کوچک انقدر تاخیر می‌کند در صورتیکه پرونده‌های بزرگتر را زودتر جواب داده است. دوست داشتیم سریعتر این اتفاق بیفتد که متاسفانه نشد. پیگیر هستیم که بتوانیم سریعتر پنجره را باز کنیم و بازیکنان جدید را اضافه کنیم.

نایب رئیس هیات مدیره فولاد در مورد اینکه اواخر مهر به عنوان زمان شروع لیگ اعلام شده، گفت: هنوز نه چیزی به ما اعلام نشده، با توجه به اینکه در همان زمان پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا است احتمال دارد لیگ در همیان تاریخ شروع شود اما سوپر جام قطعا برگزار نمی‌شود. اگر لیگ شروع شود ما آماده هستیم.

انتهای پیام/