گروه : استانها
حوزه : گیلان
شماره : ۱۴۰۰۰۷۰۹۰۰۰۳۱۸
تاریخ : ۱۴۰۰/۷/۹ - ۳:۱۳ ب.ظ
مربیان جدید و یک بازیکن ملوانی به سپیدرود پیوستند سه مربی جدید و یک بازیکن با عقد قراردادی با مدیرعامل باشگاه سپیدرود به تیم حسن اشجاری سرمربی سپیدرود در فصل جدید لیگ دسته دوم ایران ملحق شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، صبح امروز رامین جعفری خواه سیامک زاد طالبیان و سید محمد حسینی به‌عنوان مربی و علی ربیع زاده به‌عنوان بازیکن با حضور در دفتر باشگاه سپیدرود به تیم سپیدرود رشت پیوستند.

رامین جعفری خواه عضو کادر فنی سپیدرود در فصل گذشته، با تمدید قرارداد خود با سید مهدی آقازاده مدیرعامل باشگاه سپیدرود در فصل جدید نیز بر روی نیمکت سپیدرود خواهد نشست.

جعفری خواه که فوتبالش را از تیم‌های پایه سپیدرود رشت آغاز کرد و از سال ۱۳۹۰ دارای مدرک مربیگری A آسیاست و مدرک بدن‌سازی تخصصی فوتبال از کنفدراسیون فوتبال آسیا می‌باشد و سال‌هاست که در رده پایه به‌عنوان مربی مشغول به فعالیت است.

 

سیامک زاد طالبیان مربی پیشین تیم‌های شهرداری آستارا نیز با عقد قراردادی با مدیرعامل باشگاه سپیدرود به‌عنوان یکی از دستیاران حسن اشجاری به کادر فنی سپیدرود پیوست.

زاد طالبیان به‌عنوان بازیکن سابقه بازی در تیم ملوان انزلی و پرسپولیس زنجان را در کارنامه دارد و دو صعود پی‌درپی با شهرداری آستارا از لیگ دسته سوم به دسته اول در سابقه مربیگری وی به چشم می‌خورد.

 

سید محمد حسینی دروازه‌بان نامدار باشگاه سپیدرود در فصل جدید به‌عنوان مربی دروازه‌بانان در کادر فنی سپیدرود حضور خواهد داشت.

حسینی که سابقه حضوری پنج ساله در سپیدرود به‌عنوان بازیکن را دارد، موفق شده تا با این تیم از لیگ دسته دوم به لیگ دسته اول و برتر صعود کند و در سال صعود به لیگ برتر، رکورد بهترین پنالتی گیر لیگ دسته اول و بیشتر کلین شیت در لیگ فصل گذشته را از خود بر جای گذاشت و همچنین همراه با چوکا تیز به لیگ دسته اول صعود کرد.

سید محمد حسینی پیش از سپیدرود در تیم‌هایی همچون چوکای تالش، مس کرمان، ابومسلم مشهد، گسترش فولاد تبریز، نساجی مازندران و نیروی زمینی تهران عضویت داشت و امسال با آویختن دستکش‌هایش رخت مربیگری را بر تن کرده است.

 

 علی ربیع زاده هافبک سابق ملوان انزلی به سپیدرود پیوست

 ربیع زاد که زاده گیلانی و ۲۲ ساله است، فصل پیش در لیگ دسته اول در شهرداری آستارا بازی می‌کرد با این تیم از لیگ دسته سوم به دسته اول صعود کرده است و به‌جز آن سابقه بازی در ملوان و شهرداری بندرعباس را هم در کارنامه دارد.

پیش‌ازاین کردجهان، مهیار نوری، معین تقوی، رضا عاشوری، هومن مسعودی، رضا کاسب، محمد مهدی محمدپور، سهیل ربیع زاده و سجاد شهداد قرارداد خود را با سپیدرود تمدید کرده بودند و پژمان ثباتی، آیدین مسعودی، رضا فخری، پوریا عزیزپور و امیر قلم آرا به‌عنوان بازیکن جدید با سپیدرود قرارداد امضا کردند.

 

بازیکن آینده دار گیلانی با سپیدرود تمدید کرد

محمد مهدی محمد پور بازیکن با استعدادی که محصول تیم‌های پایه باشگاه سپیدرود است و متأسفانه در فصل‌های گذشته فرصت چندانی برای حضور در ترکیب تیم پیدا نکرده است، قراردادش را با این باشگاه یک فصل دیگر تمدید کرد.

به گزارش فارس، سپیدرود رشت و چوکا تالش نماینده‌های استان گیلان در لیگ دو فوتبال ایران هستند.

انتهای پیام/۳۳۸۹