گروه : استانها
حوزه : همدان
شماره : ۱۴۰۰۰۷۲۲۰۰۰۰۶۳
تاریخ : ۱۴۰۰/۷/۲۲ - ۱۰:۲۵ ق.ظ
کسب 4 مدال توسط رکابزن همدانی سخنگوی ورزش و جوانان استان همدان گفت: در مرحله نخست لیگ برتر دوچرخه‌سواری در بخش پیست، بهنام آرین چهار مدال رنگارنگ در مسابقات کسب کرد.

حمدالله چاروسایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی فارس در همدان با اشاره به کسب مدال در مسابقات لیگ برتر دوچرخه‌سواری کشور، اظهار کرد: مرحله نخست لیگ برتر دوچرخه‌سواری در بخش پیست به میزبانی پیست مجموعه ورزشی آزادی تهران برگزار شد.

وی ادامه داد: در این بخش، بهنام آرین دوچرخه‌سوار همدانی حضوری قدرتمند داشت که موفق به کسب چند مدال رنگارنگ برای استان شد.

سخنگوی ورزش و جوانان استان همدان بیان کرد: در دوره از مسابقات که با حضور نفرات برتر دوچرخه‌سواری کشور همراه است، آرین موفق شد در رشته دور امتیازی مدال طلا و در رشته چهار کیلومتر انفرادی نیز مدال نقره را از آن خود کرد.

وی اضافه کرد: این ورزشکار در این دوره از مسابقات در دو رشته اسکرچ و همچنین رشته چهار کیلومتر تیمی موفق به کسب مدال برنز شد تا برای رقبای خود خط و نشان بکشد.

چاروسایی بیان کرد: مرحله دوم این مسابقات در بخش جاده به میزبانی شهر رامسر از فردا آغاز خواهد شد که آرین به دنبال ثبت رکورد و دریافت حداکثری مدال در این بخش است.

وی تصریح کرد: بهنام آرین یکی از ورزشکاران مستعد و ملی پوش همدانی است که به دلیل مشکلاتی در گذشته برای استان یزد به میدان می‎رفت که با پیگیری‎های مدیرکل ورزش همدان، از ابتدای فصل ورزشی جدید به نام استان خود یعنی همدان به میدان می‎رود.

سخنگوی ورزش و جوانان استان همدان خاطرنشان کرد: این رکابزن یکی از امیدهای کسب جواز حضور در المپیک ۲۰۲۴ است و دستگاه ورزش از هیچگونه حمایتی در راستای رسیدن به این مهم فروگذار نخواهد بود.

انتهای پیام/89042/