گروه : استانها
حوزه : همدان
شماره : ۱۴۰۰۰۷۲۲۰۰۰۱۳۰
تاریخ : ۱۴۰۰/۷/۲۲ - ۱۰:۲۴ ق.ظ
استفاده ۶۹ درصدی مردم همدان از ماسک مدیر سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن‌سینا از استفاده ۶۹ درصدی مردم همدان از ماسک خبر داد.

لیدا رفعتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان از تشدید بازرسی واحد سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی استان در مقابله با کووید ۱۹ خبر داد و اظهار کرد: از پنجم تا دوازدهم مهرماه ۴ هزار و ۳۸۱ مورد از مراکز خدماتی، صنایع، اماکن عمومی و مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی بازدید شد.

وی از پلمب ۱۵ مرکز متخلف طی این مدت خبر داد و با بیان اینکه ۶ سوپرمارکت و خواروبارفروشی، یک نانوایی، یک رستوران و هفت مرکز دیگر تعطیل شد گفت: ۵۶۷ مورد اخطار و معرفی به مراجع قضایی صورت گرفت.

مدیر سلامت محیط و کار معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی ابن‌سینا با بیان اینکه در بازدید از واحدها ۷۱ درصد به تهویه محیط توجه می‌شد که شامل ۳ هزار و ۱۰۹ مورد بود گفت: رعایت ۶۷ درصدی پروتکل‌ها و فاصله‌گذاری اجتماعی، ۳ هزار و ۹۴۷ مورد را شامل می‌شد.

وی با بیان اینکه ۶۹ درصد نیز نسبت به استفاده از ماسک حساس بودند که ۳ هزار و ۴۲ واحد را شامل می‌شود گفت: رعایت بهداشت و حفاظت فردی ۷۶ درصد و ۳ هزار و ۳۲۹ مورد بوده است.

انتهای پیام/89026/