گروه : استانها
حوزه : ایلام
شماره : ۱۴۰۰۰۷۲۲۰۰۰۱۳۹
تاریخ : ۱۴۰۰/۷/۲۲ - ۱۱:۵۳ ق.ظ
جابجایی بیش از یک میلیون و پانصد هزار مرسوله پستی در ایلام مدیر روابط عمومی پست ایلام گفت: طی ۶ ماه گذشته بیش از یک میلیون و پانصد هزار فقره مرسوله پستی در استان دریافت یا ارسال شده که این عدد نسبت به مدت مشابه قبل از شیوع کرونا افزایش چشمگیر ۸ و نیم برابری داشته است.

مهدی عارف‌نیا صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام گفت: هم اکنون ۱۳ واحد پستی، ۱۰۴ دفتر ای سی تی روستایی، ۵۷ دفتر پیشخوان دولت و هفت دفتر نیابتی پستی مستقر در سایر سازمان‌ها در سطح استان ایلام فعال است.

وی افزود: در مجموع طی ۶ ماه گذشته بیش از یک میلیون و پانصد هزار فقره مرسوله پستی در استان دریافت یا ارسال شده که این عدد نسبت به مدت مشابه قبل از شیوع کرونا افزایش چشمگیر ۸ و نیم برابری داشته است.

مدیر روابط عمومی پست ایلام گفت: با شیوع کرونا خرید و فروش‌های اینترنتی تا حدود هشت و نیم برابر (۸۵۰ درصد) نسبت به سنوات گذشته در حوزه فروشگاه‌های درون استان افزایش یافته است.

وی در پایان تصریح کرد: شرکت پست در راستای جلب رضایت مردم در طول چند سال گذشته با وجود تورم شدید و افزایش هزینه‌ها، تعرفه‌های پستی را افزایش نداده است و این امر سبب کمبود درآمد و زیان ده بودن اکثر ادارات کل پست کشور از جمله پست استان ایلام شده است.

انتهای پیام/ ۹۷۰۸۰۰