گروه : استانها
حوزه : خوزستان
شماره : ۱۴۰۰۰۷۲۲۰۰۰۲۰۸
تاریخ : ۱۴۰۰/۷/۲۲ - ۱۱:۴۸ ق.ظ
به دنبال ایجاد منطقه گردشگری سلامت و سوخت‌رسانی در منطقه آزاد اروند هستیم استاندار خوزستان گفت: به دنبال این هستیم که یک منطقه گردشگری برای بحث سلامت و مسائل مرتبط با سوخت رسانی به کشتی‌ها از طریق منطقه آزاد اروند ایجاد کنیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از آبادان، صبح امروز سردار سعید محمد دبیر شورای عالی مناطق آزاد در سفری دو روزه به منطقه آزاد اروند سفر کرد. 

در نخستین برنامه، دبیر شورای عالی مناطق آزاد با استاندار خوزستان دیدار و گفت‌وگو کرد. 

صادق خلیلیان در این دیدار اظهار کرد: به دنبال این هستیم که یک منطقه گردشگری برای بحث سلامت و مسائل مرتبط با سوخت رسانی به کشتی‌ها از طریق منطقه آزاد اروند ایجاد کنیم.

وی عنوان کرد: منطقه آزاد اروند نقش مهمی در زمینه رونق اقتصادی توسعه سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال و افزایش رفاه عمومی به ویژه برای شهرستان‌های آبادان و خرمشهر دارد.

استاندار خوزستان گفت: منطقه آزاد می‌تواند ظرفیت قابل توجهی در اقتصاد استان داشته و پشتوانه کل اقتصاد استان باشد و فراتر از آن تاثیر کشوری از نظر توسعه سرمایه گذاری و رونق تجاری دارد.

خلیلیان بیان کرد: امیدواریم سفر دبیر شورای عالی مناطق آزاد ثمر بخش باشد و در دو بخش کوتاه مدت و میان مدت با توافقاتی که انجام خواهد موثر واقع شود و شاهد آثار رفاهی و توسعه برای مردم منطقه باشیم.

انتهای پیام/