گروه : ورزشی
حوزه : فوتبال جهان
شماره : ۱۴۰۰۰۷۲۲۰۰۰۲۵۴
تاریخ : ۱۴۰۰/۷/۲۲ - ۱۱:۴۲ ق.ظ
2 سناریو متفاوت در رابطه با آینده سرمربی رقیب ایران / فان مارویک اخراج می‌شود؟ روزنامه امارات در گزارش خود از آینده مبهم «فان مارویک» در تیم ملی فوتبال این کشور نوشت و از 2 سناریو متفاوت صحبت کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، روزنامه البیان امارات در گزارشی به آینده «فان مارویک» در تیم ملی فوتبال این کشور پرداخت و نوشت که آینده سرمربی هلندی به نشست و  تصمیم اعضای کمیته تیم‌های ملی که در روز دوشنبه آینده تشکیل می‌شود، گره خورد.

به نقل از روزنامه اماراتی،‌کمیته تیم‌های ملی فدراسیون فوتبال امارات تلاش دارد تا راه حلی برای خروج این تیم از شرایط موجود پیدا کند. آنها می‌خواهند امید رسیدن به جام جهانی را همچنان زنده نگاه دارند.

تیم ملی امارات در این 4 بازی برگزار شده در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 قطر به یک شکست و 3 تساوی دست پیدا کرده و با 3 امتیاز در رده چهارم قرار دارد.

روزنامه البیان نوشت: 2 سناریوی متفاوت مقابل مسئولان فدراسیون فوتبال امارات وجود دارد که نخستین آنها قطع همکاری با فان مارویک است. آنها می‌خواهند یکی از مربیان شاغل در لیگ امارات را به تیم ملی آورند. فردی که شناخت خوبی نسبت به تیم ملی دارد و می‌تواند در این مقطع به درخشش امارات کمک کند.

این روزنامه اماراتی، عبدالعزیز العنبری، سرمربی تیم شارجه را نزدیک‌ترین گزینه به این سناریو دانست و گفت که اگر باشگاه شارجه این مسئله را قبول کند، وظیفه هدایت تیم ملی به او واگذار خواهد شد.

تیم ملی امارات در تاریخ 11 نوامبر (20 آبان) به مصاف کره جنوبی و در تاریخ 16 نوامبر (25 آبان) به تقابل با لبنان خواهد رفت.

روزنامه البیان بازی مقابل لبنان را حساس ترین و سرنوشت ساز ترین بازی دانست.

این رسانه در خصوص دومین سناریو مدعی شد که فدراسیون فوتبال امارات به مربی هلندی خود اعتماد کند و با او ادامه دهد. این در شرایطی است که فان مارویک به اصلاح مسیر تیم و رفع نکات منفی در بازی‌های گذشته بپردازد.

انتهای پیام/