گروه : استانها
حوزه : لرستان
شماره : ۱۴۰۰۰۷۲۲۰۰۰۴۳۷
تاریخ : ۱۴۰۰/۷/۲۲ - ۲:۴۰ ب.ظ
نمایش" این قصه را آهسته بخوان" به روی صحنه می‌رود طراح و کارگردان لرستانی تئاتر" این قصه را آهسته بخوان" گفت: این نمایش از یک‌شنبه ۲۵ مهر به مدت سه هفته در خانه نمایش مهرگان تهران اجرا خواهد شد.

ظفر سهرابی‌نیا امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد، با اشاره به اجرای نمایش تئاتر" این قصه را آهسته بخوان" در تهران، اظهار کرد: این نمایش از یک‌شنبه ۲۵ مهر به مدت سه هفته در خانه نمایش مهرگان اجرا خواهد شد. 

وی خاطرنشان کرد: تئاتر " این قصه را آهسته بخوان" در ژانر دفاع مقدس و دارای مضمونی عاشقانه است که به مدت ۷۰ دقیقه روی صحنه می‌رود.

طراح و کارگردان لرستانی با بیان اینکه متن "این قصه را آهسته بخوان" در جشنواره فجر حائز مقام برتر شد، افزود: این نمایش توسط چهار هنرمند ظفر سهرابی‌نیا، حامد خسروی، سدنا محبی و عاطفه رحمانی‌فرد به روی صحنه خواهد رفت.

 

سهرابی‌نیا با بیان اینکه محتوای تئاتر "این قصه را آهسته بخوان" در چهار محور اجرا می‌شود، گفت: آسیب‌های جنگ، فداکاری‌های رزمندگان در خط نبرد و خانواده‌های آنها در پشت خط نبرد، گلایه‌های رزمندگانی که فراموش شده‌اند و ارزش حفاظت از وطن محورهای این نمایش هستند.

وی تصریح کرد: تئاتر " این قصه را آهسته بخوان" به نویسندگی مهدی نصیری و برگرفته از داستان "مرثیه باد" از مجموعه تقدیرشده "ویران" نوشته ابوتراب خسروی است.

انتهای پیام/