گروه : استانها
حوزه : خراسان رضوی
شماره : ۱۴۰۰۰۷۲۲۰۰۰۷۵۶
تاریخ : ۱۴۰۰/۷/۲۲ - ۱۱:۵۲ ب.ظ
حریق در بازار امام رضا(ع) مشهد معاون عملیات آتش‌نشانی مشهد از اقدام به موقع پرسنل چهار ایستگاه آتش‌نشانی در مهار حریق یک اتاق برق در داخل بازار امام رضا(ع) مشهد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد به نقل از روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مشهد، مهدی رضایی گفت: شامگاه امروز پنجشنبه ۲۲مهرماه در پی تماس تلفنی با سامانه ۱۲۵ مبنی بر مشاهده آتش و دود از داخل یک اتاق برق در داخل بازار امام رضا(ع) ستاد فرماندهی با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله آتش‌نشانان ایستگاه ۳۲، ۲، ۲۴ و ۱ را به محل حادثه در هشتی چهارم این بازار از سمت میدان ۱۷ شهریور اعزام کرد.

معاون عملیات آتش‌نشانی مشهد افزود: با اطلاع به‌موقع نگهبانان بازار به آتش‌نشانی و حضور سریع آتش‌نشانان در محل، حریق که در یک اتاق برق به وسعت تقریبی ۱۰ مترمربع و در ضلع جنوبی در داخل بازار امام رضا(ع) به وقوع پیوسته بود، به سرعت مهار و از سرایت آتش به مغازه‌های این بازار تاریخی جلوگیری به عمل آمد.

وی خاطرنشان کرد: هم اکنون نیروهای آتش‌نشانی در حال انجام عملیات لکه‌گیری، کاوش و تهویه محیط با خودرو پیشرفته توربوفن و دمنده‌ها و مکندهای  قوی هوا هستند و تا دقایقی دیگر به ماموریت خود پایان داده و به ایستگاه‌های خویش مراجعت خواهند کرد.

گفتنی است؛ در این آتش‌سوزی به کسی آسیب نرسیده و میزان و علت دقیق این حریق توسط کارشناسان آتش‌نشانی مشهد در دست بررسی است.

انتهای پیام/ ۷۰۰۵۱