گروه : هنر و رسانه
حوزه : رادیو و تلویزیون
شماره : ۱۴۰۰۰۸۲۹۰۰۰۶۲۴
تاریخ : ۱۴۰۰/۹/۱۶ - ۸:۴۳ ق.ظ
«بهرنگ توفیقی» کاندیدای کارگردانی «بی همگان»/ سریالی درباره ازدواج جوان ها «بهرنگ توفیقی» کاندیدای کارگردانی سریال «بی همگان» است و به زودی این سریال مقابل دوربین می رود.

به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون خبرگزاری فارس، کارگردانی مجموعه تلویزیونی «بی همگان» به تهیه کنندگی مهران مهام که با رضا کریمی وارد مرحله تولید شده بود، بعد از چند روز متوقف شد و بناست ادامه کار به «بهرنگ توفیقی» واگذار شود. 

توفیقی به تازگی سریال افرا را برای تلویزیون کارگردانی کرده بود. او همچنین سریال های مسیر انحرافی،‌ انقلاب زیبا، پشت بام تهران،‌ زیر پای مادر، عقیق، پدر،‌ آقازاده و ... را کارگردانی کرده است.

این سریال در ۴۰ قسمت توسط سعید جلالی و علیرضا کاظمی پور به نگارش درآمده است. 

به گزارش فارس، «بی همگان» ملودرامی اجتماعی خانوادگی است که به موضوع ازدواج دختر و پسرها می پردازد و درباره همسانی ازدواج بین دخترها و پسرها است.

در این سریال دختر و پسری قصد دارند تا با یکدیگر ازدواج کنند،‌ اما مسائلی سر راهشان قرار می‌گیرد. داستان از پیچیدگی‌هایی برخوردار است که بین شخصیت‌ها و روابط خانوادگی‌شان حاکم است. 

مهران مهام پیش از این سریال‌های «طلسم شدگان»، «خانه به دوش»، «خوش نشین‌ها»، «نقطه سرخط»، «نرگس»، «کارآگاهان»، «روزای بد بدر»،، «دردسرهای عظیم ۱ و ۲» را برای تلویزیون تهیه کرده است. 

انتهای پیام/