گروه : استانها
حوزه : تهران
شماره : ۱۴۰۰۰۹۰۴۰۰۰۷۱۹
تاریخ : ۱۴۰۰/۹/۴ - ۱۱:۵۹ ب.ظ
وحیدی: با یک برنامه زمان‌بندی شده مشکلات شهر جدید پرند پیگیری می‌شوند/ حدود ۳۰ مصوبه برای ارتقاء زیرساخت‌های شهر وزیر کشور در بازدید سرزده از شهر جدید پرند گفت: حاصل این بازدید پیگیری مشکلات شهر جدید پرند بود که حدود ۳۰ مصوبه در این خصوص داشتیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از پرند عصر امروز  احمد وحیدی وزیر کشور به همراه محسن منصوری استاندار تهران و دیگر همراهان با حضور در شهر پرند به بررسی مشکلات و پیگیری مطالبات شهروندان پرداختند.

احمد وحیدی، وزیر کشور پس از جلسه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس اظهار کرد: در این جلسه درخواست‌های متعددی در حوزه مسائل زیرساختی، از جمله مباحث بهداشتی، بیمارستان‌ها، مدارس، امنیت و کلانتری‌ها، مسائل اجتماعی و نیازهای اجتماعی شهر و غیره مطرح  شد که در این زمینه‌ها مصوباتی داشتیم.

وزیر کشور ادامه داد: حاصل این جلسه حدود ۲۰ یا ۳۰ مصوبه بود که قرار شد به سرعت نیازمندی‌ها را تامین کنیم و با یک برنامه زمان‌بندی شده مناسب موارد را پیگیری می‌کنیم.

وی گفت: تصمیم گرفته شد استاندار تهران هر سه ماه یک‌بار این جلسات را برگزار کنند و مرتب مصوبات پیگری و اجرایی شود.

وزیر کشور در پاسخ به سوال و مطالبه مردم در خصوص حذف عوارضی اتوبان ساوه نیز گفت: این موضوع نیز در جلسه امشب مطرح شد، ولی چون مسئول مربوطه در جلسه حاضر نبود، لذا این مورد هم باید پیگیری و با مسئول مربوطه در وزارت راه صحبت کنیم.

انتهای پیام/