گروه : ورزشی
حوزه : کشتی و وزنه برداری
شماره : ۱۴۰۰۰۹۰۹۰۰۰۵۶۸
تاریخ : ۱۴۰۰/۹/۱۰ - ۵:۴۱ ق.ظ
اطری: تلاش من این است در 57 کیلو مدال بگیرم/الان در همه خانواده‌ها حرف از کشتی است آزادکار تیم کشتی فولادین ذوب آمل گفت: تلاش من این است به 57 کیلو برگردم و مدال بگیرم.

رضا اطری در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره حضور در مرحله نیمه‌نهایی لیگ کشتی آزاد و عملکردش در مسابقات، عنوان کرد: من در لیگ در وزن 61 کیلوگرم کشتی گرفتم که کشتی‌های خوبی بود اما امیدوارم دوباره به وزن 57 کیلوگرم برگردم چرا که نظر کادر فنی هم 57 کیلوگرم است. تلاش من این است که بتوانم در این وزن مدال بگیرم.

کشتی‌گیر المپیکی کشورمان ادامه داد: 19 آذر مسابقات فینال برگزار می‌شود که امیدوارم قهرمانی با تیم ما (فولادین ذوب آمل) باشد. مسئولان باشگاه جزو افراد خوب و بنام هستند که می‌توانند به کشتی کمک کنند. امیدوارم سالهای آینده هم باانگیزه ادامه دهند. پیش از این در لیگ یک تیم می‌آمد و همه را جذب می‌کرد به همین دلیل رقابتی نبود اما امسال دبیر روی لیگ کار کرده و برای برگزاری آن برنامه‌ریزی شده است. تمام کشتی‌گیران در تیم‌ها پخش شده‌اند به همین دلیل رقابت هم بیشتر می‌شود. این طوری باشد سالهای بعد برای پیشرفت کشتی خوب خواهد بود.

وی همچنین درباره حضور روس‌ها و رقابت آنها در لیگ، یادآور شد: این حضور خوب است و می‌تواند به نفع کشتی ما باشد، از طرفی تماشاگر در لیگ زیاد می‌شود و پخش تلویزیونی هم خواهد داشت. الان بچه‌ها محو تلویزیون می‌شوند و در کل ایران و خانواده‌ها صحبت از کشتی است.

اطری در پاسخ به سوالی مبنی بر چرخه انتخابی اعلام شده و حضورش در مسابقات، عنوان کرد: به همه اعلام کرده‌اند در چرخه شرکت کنند و من هم از قهرمانی کشور شروع می‌کنم. مطیع کادر هستم و تمام تلاشم را به کار می‌گیرم اما از کادر ملی خواهش دارم در وزن کم کردن اذیت نشوم. شرایط من فرق می‌کند، سال قبل انتخابی زیاد بود. تلاش من این است بتوانم به مدال برسم و حقم را بگیرم.

انتهای پیام/