گروه : استانها
حوزه : خراسان جنوبی
شماره : ۱۴۰۰۰۹۱۱۰۰۰۱۶۹
تاریخ : ۱۴۰۰/۹/۱۱ - ۱۱:۱۹ ق.ظ
کشف ۲۶ هزار لیتر سوخت قاچاق در «نهبندان» فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی از کشف ۲۶ هزار لیتر سوخت قاچاق و خارج از شبکه توزیع فرآورده‌های نفتی در شهرستان نهبندان خبر داد و گفت: در این رابطه یک خودرو توقیف و ۲ متهم دستگیر شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، سردار «ناصر فرشید» فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی صح امروز در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: مأموران ایست و بازرسی سهل‌آباد شهرستان نهبندان در اجرای طرح مبارزه با قاچاق سوخت، هنگام کنترل خودروهای عبوری در محورهای مواصلاتی این شهرستان به یک کامیون مشکوک شدند و جهت بررسی بیشتر خودرو را متوقف کردند.

وی بیان داشت: مأموران پس از هماهنگی با مقام قضایی در بازرسی از کامیون، ۲۶ هزار لیتر سوخت قاچاق و خارج از شبکه توزیع فراورده های نفتی کشف کردند.

فرمانده انتظامی خراسان‌جنوبی افزود: مأموران در این رابطه یک خودروی سنگین توقیف و ۲ متهم دستگیر کردند که متهمان به همراه پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

فرشید خاطرنشان کرد: مبارزه با قاچاق سوخت به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار دارد و از شهروندان نیز می‌خواهیم که به منظور مشارکت در این امر هرگونه اخبار و اطلاعاتی از فعالیت قاچاقچیان دارند، از طریق شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا در اسرع وقت با متخلفان برخورد قانونی صورت گیرد.

انتهای پیام/۳۴۰۳/ح