گروه : ورزشی
حوزه : فوتبال ایران
شماره : ۱۴۰۰۰۹۲۳۰۰۰۸۴۸
تاریخ : ۱۴۰۰/۹/۲۳ - ۷:۰۸ ب.ظ
واکنش مجیدی به بیانیه باشگاه‌ها علیه استقلال مربی تیم فوتبال استقلال نسبت به بیانیه چندباشگاه علیه این تیم واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، فرزاد مجیدی پس از پیروزی استقلال مقابل سپاهان اظهار داشت: تمام اعضای مجموعه باشگاه در حال تلاش هستند. به کادرفنی و بازیکنان تبریک می گویم. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد و ما برای این مساله تمام تلاشمان را می کنیم.

مربی تیم استقلال در مورد بیانیه چند باشگاه لیگ برتری پیرامون بازیکن گابنی گل گهر و اینکه درخواستشان این بود، نتیجه بازی این تیم با استقلال سه بر صفر نشود، گفت: این مساله در حیطه من نیست. سلسله مراتب باشگاه باید رعایت شود. در این رابطه مدیریت و بخش حقوقی باشگاه صحبت می کند. واقعیت ها و چیزی که حقمان است را مردم می دانند. اجازه بدهید کسی که مسئولش است صحبت کند.

مجیدی با اشاره به غیبت هواداران در بازی‌ها تصریح کرد: وظیفه خودم می‌دانم بگویم؛ حیف این فوتبال ها که انجام می شوند. شانس ما است. کار و تلاش می کنیم اما هوادار استقلال نیست. لذت برد اگر هواداران بودند بیشتر بود. جایشان خالی است. امیدوارم تدابیری اندیشیده شود که آن ها هم باشند. امسال سال خیلی خوبی است. در حال تلاش هستیم اما جای هواداران خیلی خالی است و من خیلی ناراحتم.

وی در خصوص اینکه چرا اجازه ورود تماشاگران به ورزشگاه داده نمی‌شود، گفت: این هم در حیطه من نیست. از مسئولین باشگاه، سازمان لیگ و برگزاری مسابقات باید سوال کنید. دلمان برایشان خیلی تنگ شده است. به مجموعه و هوادران استقلال تبریک می گویم. همین الان می بینم که چقدر خوشحال هستند. ما هم با خوشحالی آن ها خوشحالیم. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

انتهای پیام/