گروه : استانها
حوزه : آذربایجان شرقی
شماره : ۱۴۰۰۱۰۲۴۰۰۰۰۷۶
تاریخ : ۱۴۰۰/۱۰/۲۴ - ۱۰:۳۶ ق.ظ
قربانی: دنبال منفعت نیستم/آماده ‌مذاکره برای واگذاری ‌باشگاه ماشین‌سازی هستم مالک باشگاه ماشین‌سازی تبریز از آمادگی‌اش برای واگذاری این باشگاه خبر داد.

یونس قربانی در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار داشت: آمادگی خودم برای  مذاکره جهت واگذاری مالکیت، مشارکت‌، سهامداری و حتی مدیریت‌ باشگاه را ‌حدود چند‌ ماه قبل، زمانی‌ که برخی از افراد و مسوولان با ایجاد جو روانی منفی، شبهه در مالکیت اینجانب و بسته ماندن پنجره باشگاه  و....، در رسانه‌ها و طرح این موضوع که چندین‌ نفر آماده خرید باشگاه هستند، به صورت مکتوب به استاندار محترم و مسوولان ذی‌ربط اعلام کرده‌ام، ولی‌ تاکنون هیچ‌گونه جلسه‌ایی و مذاکره رسمی با اینجانب در این رابطه صورت نگرفته است.

وی افزود: من هم از طریق رسانه‌ها‌ شنیدم که مجوز مالکیت ۲ باشگاه تراکتور و ماشین‌سازی به صنایع مس ایران توسط وزیر صمت صادر شده است، اما تا‌ به این لحظه با من در این مورد هیچ صحبتی نشده و در این چند روز اخیر شخصا با اکثر نمایندگان محترم استان تماس گرفتم و تنها توانستم‌ با آقای دکتر دهقان نماینده وزرقان و خانم دکتر پاشایی نماینده مردم‌ مرند ‌صحبت کنم‌ و حتی به مسوولان صنایع‌ مس ایران ‌هم در این خصوص پیغام داده‌ام.

قربانی بیان داشت: آماده ‌مذاکره برای واگذاری مالکیت، سهامداری، مشارکت‌ و حتی مدیریت‌ باشگاه ماشین‌سازی ‌ به صنایع مس و یا هر شخص و نهاد دیگری که اعلام آمادگی کند، هستم و باید در این مورد بگویم ‌به هیچ عنوان‌ ‌در این امر ‌دنبال منفعت شخصی نبوده‌ و اگر موفقیت و پیشرفت باشگاه در هر شکلی  و به‌صورت قانونی در هر جایی  باشد، تابع هستم.

مالک باشگاه ماشین‌سازی تبریز تصریح کرد: ضمنا‌ ‌‌دلایل اصلی مشکلات فعلی این باشگاه ‌و کسانی که به‌نام‌ حمایت از باشگاه ماشین‌سازی در لباس هوادار، مسوول، علاقه‌مند و... باعث چندین برابر شدن مشکلات باشگاه، ترس و واهمه حامیان و سرمایه‌گذاران بخش خصوصی شده‌اند‌ به مسوولان مربوطه به صورت مکتوب اعلام کرده‌ام و لازم باشد در آینده نزدیک‌ طی کنفرانس خبری‌ به اطلاع هواداران هم خواهم رساند‌ و الان هم برای رسیدن ماشین‌سازی به جایگاه اصلی خود و موفقیت این باشگاه قدیمی و پرهوادار‌ آماده  همه نوع همکاری با مسوولان هستم.

انتهای پیام/60017/س