گروه : ورزشی
حوزه : فوتبال ایران
شماره : ۱۴۰۰۱۱۰۲۰۰۰۷۴۹
تاریخ : ۱۴۰۰/۱۱/۲ - ۵:۵۷ ب.ظ
کاپیتان پرسپولیس به رکورد 250 بازی رسید کاپیتان پرسپولیس با قرار گرفتن در ترکیب بازی با فولاد خوزستان، تعداد بازی‌های خود را به عدد 250 رساند و اکنون پنجمین بازیکن برتر تاریخ باشگاه از این نظر است.

به گزارش خبرگزاری فارس، یحیی گل‌محمدی با مشخص کردن ترکیب اصلی پرسپولیس برای اولین بازی نیم فصل دوم، سید جلال حسینی را برابر فولاد خوزستان به میدان خواهد فرستاد و این بازی شماره 250 این بازیکن پرافتخار و کم‌نظیر برای پرسپولیس خواهد بود. او به این ترتیب از آمار 249 بازی بهروز رهبری‌فرد گذشت و اکنون بعد از علی پروین، محمد پنجعلی، حسین عبدی و افشین پیروانی در رتبه پنجم تاریخ باشگاه از نظر تعداد بازی قرار دارد.

کاپیتان اول پرسپولیس اولین بار در 18 خرداد سال 1391، به پرسپولیس ملحق شد. پیوستن او به جمع سرخ پوشان همزمان با حضور محسن بنگر و حسین ماهینی بود. او در پایان قراردادی که داشت از پرسپولیس جدا شد که بسیار هم پرسر و صدا بود. او برای بازگشت دوباره به پرسپولیس بسیار سخت کار کرد و در حالی که ستاره تیم ملی بود، با عملکرد فوق‌العاده‌ای که داشت، برانکو ایوانکوویچ را متقاعد کرد او را به پرسپولیس برگرداند تا بعدها از این اقدام خود به عنوان یکی از بهترین تصمیم‌هایش یاد کند.

کاپیتان در 19 خرداد 1395، بار دیگر پیراهن پرسپولیس را به تن کرد و از آن پس بخش مهمی از پروژه درو کردن جام‌های قهرمانی توسط پرسپولیس بود.

او با 9 قهرمانی در لیگ برتر، یک قهرمانی در جام حذفی کشور، یک هت تریک قهرمانی (لیگ، جام حذفی و سوپرجام) و چهار قهرمانی سوپر جام پرافتخارترین بازیکن تاریخ در رقابت‌های باشگاهی ایران است.

انتهای پیام/