گروه : ورزشی
حوزه : توپ و تور
شماره : ۱۴۰۰۱۱۰۶۰۰۰۸۸۶
تاریخ : ۱۴۰۰/۱۱/۶ - ۱۰:۱۱ ب.ظ
سرپوشی: هدف‌مان کسب سکوی آسیا است / هندبال ایران رو به پیشرفت است دروازه‌بان تیم ملی هندبال ایران گفت: تمام تلاش ملی‌پوشان کسب مقام در رقابت‌های قهرمانی آسیا است.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری فارس از عربستان، امید سرپوشی دروازه‌بان تیم ملی ایران پس از شکست مقابل بحرین اظهار کرد: نباید فراموش کرد تیم ملی بحرین در کنار قطر جزو برترین‌ تیم‌های آسیا و جهان هستند. ما در نیمه نخست کمی تحت تاثیر جو بازی قرار گرفتیم و نتوانستیم جلوی ضد حمله‌های تیم حریف را بگیریم.

وی افزود: اولویت اول ما در رقابت‌های قهرمانی آسیا کسب سهمیه مسابقات جهان بود و حالا برای کسب مقام آسیایی می‌جنگیم. برخی از دیدارهای ما مقابل حریفان مانند تیم‌های بحرین و قطر بسیار سخت و دشوار است اما در سالهای آینده مسیر هندبال ایران رو به پیشرفت خواهد بود و اتفاقات بهتری برای هندبال ایران رخ خواهد داد.

دروازه‌بان تیم ملی هندبال ایران با اشاره به حضور در تیم ملی در رقابت‌های قهرمانی جهان گفت: کسب سهمیه مسابقات قهرمانی جهان اتفاقی ارزشمند بود. حضور در رده جهان و دیدار با برترین تیم‌های جهان یک اتفاق مثبت برای هندبال ایران است. در حال حاضر تیم ملی ترکیبی از بازیکنان با تجربه و جوان است و خود من نخستین سالی است که برای تیم ملی به میدان می‌روم.

سرپوشی افزود: تمام تلاش خود را به کار می‌بندیم که جزو سه تیم برتر آسیا باشیم و برای رسیدن به این هدف از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

انتهای پیام/