گروه : ورزشی
حوزه : کشتی و وزنه برداری
شماره : ۱۴۰۱۰۳۰۱۰۰۰۲۷۳
تاریخ : ۱۴۰۱/۳/۱ - ۱۰:۳۲ ق.ظ
تمجید فدراسیون کشتی کامبوج از عملکرد خوب کمیل قاسمی در مسابقات با کسب چند مدال رنگارنگ کشتی آزاد کامبوج در مسابقات جنوب شرق آسیا، فدراسیون کشتی این کشور از عملکرد کمیل قاسمی تمجید کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از khmertimeskh، بازی‌های جنوب شرق آسیا (SEA Games) در حالی برگزار شد که تیم کشتی کامبوج موفق به کسب پنجمین مدال طلای خود در این بازی‌ها شد. کمیل قاسمی دارنده مدال طلا و نقره المپیک کشتی آزاد کشورمان هدایت تیم کامبوج را برعهده دارد. سو بالی در سنگین وزن موفق به کسب طلا شد.

کیسی بارنت نایب رئیس فدراسیون کشتی کامبوج با اشاره به عملکرد خوب آزادکاران در این مسابقات که به میزبانی هانوی ویتنام برگزار شد، گفت: تیم آزاد کشورمان از مربیان متعهد سبک آزاد به ویژه کمیل قاسمی بهره برده است در حالی که تیم کشتی فرنگی ما مدالی کسب نکرد. 

تیم کشتی آزاد کامبوج یک طلا، یک نقره و 6 برنز کسب کرد. نایب رئیس فدراسیون کشتی کامبوج در واکنش به این موضوع، عنوان کرد: ما از کسب نتیجه خوشحالیم. 6 مدال کسب کردیم با این وجود می دانیم می توانیم پیشرفت کنیم و برنامه هایی هم برای رسیدن به اهداف بالاتر در این مسابقات داریم.

انتهای پیام/