گروه : ورزشی
حوزه : فوتبال ایران
شماره : ۱۴۰۱۰۳۰۱۰۰۰۹۱۷
تاریخ : ۱۴۰۱/۳/۱ - ۶:۲۷ ب.ظ
برنامه کامل نیم فصل مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی اعلام شد برنامه کامل مسابقات دور رفت لیگ برتر فوتبال ساحلی 1401-1402 از سوی سازمان لیگ اعلام شد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، قرعه‌کشی لیگ برتر فوتبال ساحلی 1401- 1402 امروز در محل سازمان لیگ به صورت آنلاین با حضور 10 باشگاه فوتبال ساحلی برگزار شد؛ این مسابقات قرار است از هفدهم و هجدهم خرداد آغاز شود.

برنامه بازی‌های مرحله دور رفت این مسابقات به شرح زیر است: 

هفته اول:

سپاهان سمنان - فارس جنوبی بوشهر

شاهین خزر رودسر - شهریار ساری

چادرملو (آبفا اردکان) - صدرشیمی یزد

مقاومت گلساپوش یزد- دریانوردان بوشهر

منطقه آزاد چهابهار - صنعت فرش حداد اصفهان

هفته دوم:

پارس جنوبی بوشهر- شهریار ساری

سپاهان سمنان - چادرملو (آبفا اردکان)

دریانوردان بوشهر - شاهین‌خزر رودسر

صنعت فرش حداداصفهان - مقاومت گلساپوش یزد

هفته سوم:

چادرملو‌ (آبفا اردکان) - پارس جنوبی بوشهر

شهریار ساری - دریانوردان بوشهر

منطقه آزاد چاربهار - سپاهان سمنان

شاهین‌خزر رودسر - صنعت فرش حداد اصفهان

مقاومت گلساپوش یزد - صدر شیمی یزد

هفته چهارم:

پارس جنوبی بوشهر - دریانوردان بوشهر

چادرملو (آبفا اردکان) - منطقه آزاد چابهار

صنعت فرش حداد اصفهان - شهریار ساری

سپاهان سمنان - مقاومت گلساپوش یزد

صدرشیمی یزد - شاهین‌خزر رودسر

هفته پنجم:

منطقه آزاد چابهار - پارس جنوبی نوشهر

دریانوردان بوشهر - صنعت فرش حداد اصفهان

مقاومت گلساپوش یزد - چادرملو (آبفا اردکان)

شهریار ساری - صدر شیمی یزد

شاهین خزر رودسر - سپاهان سمنان

هفته ششم:

پارس جنوبی بوشهر - صنعت فرش حداد اصفهان 

منطقه آزاد چابهار - مقاومت گلساپوش یزد

صدرشیمی یزد - دریانوردان بوشهر

چادرملو (آبفا اردکان) - شاهین خزر رودسر

سپاهان سمنان - شهریار ساری

هفته هفتم:

مقاومت گلساپوش یزد  - پارس جنوبی بوشهر

صنعت فرش حداد اصفهان - صدر شیمی یزد

شاهین‌ خزر رودسر - منطقه آزاد چابهار

دریانوردان بوشهر - سپاهان سمنان

شهریار ساری - چادرملو (آبفا اردکان)

هفته هشتم:

پارس جنوبی بوشهر - صدر شیمی یزد

مقاومت گلساپوش یزد - شاهین خزر رودسر

سپاهان سمنان - صنعت فرش حداد اصفهان

منطقه آزاد چابهار - شهریار ساری

چادرملو (آبفا اردکان) - دریانوردان بوشهر

هفته نهم:

شاهین‌خزر رودسر - پارس جنوبی بوشهر

صدرشیمی یزد - سپاهان سمنان

شهریار ساری - مقاومت گلساپوش یزد

صنعت فرش حداد اصفهان - چادرملو (آبفا اردکان)

دریانوردان بوشهر - منطقه آزاد چابهار

این مسابقات از 17 و 18 خرداد سال جاری آغاز می‌شود.

انتهای پیام/