گروه : استانها
حوزه : خراسان جنوبی
شماره : ۱۴۰۱۰۳۰۲۰۰۰۴۲۳
تاریخ : ۱۴۰۱/۳/۲ - ۱۲:۳۶ ب.ظ
دستگیری شکارچی غیر مجاز در «طبس» فرمانده انتظامی شهرستان طبس گفت: مأموران انتظامی این شهرستان یک شکارچی غیر مجاز دستگیر و یک رأس لاشه قوچ وحشی کشف کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از طبس، سرهنگ فاضل مریمی، فرمانده انتظامی شهرستان طبس ظهر امروز در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار داشت: مأموران انتظامی طبس هنگام گشت‌زنی در سطح این شهرستان به یک سواری تیبا که با سرعت در حال حرکت بود مشکوک شدند که به راننده آن با علائم هشدار دهنده دستور ایست داده شد.

وی بیان داشت: مأموران خودرو را متوقف و با هماهنگی مقام قضائی در بازرسی انجام شده از داخل خودرو، یک قبضه اسلحه شکاری و یک لاشه قوچ وحشی نیز کشف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان طبس افزود: مأموران در این رابطه راننده خودرو را دستگیر کردند که متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

مریمی خاطرنشان کرد: پلیس با افرادی که اقدام به شکار غیر قانونی و صدمه زدن به محیط زیست می‌کنند با جدیت برخورد خواهد کرد و از شهروندان خواست تا به جهت حفاظت از محیط زیست در صورت اطلاع از اینگونه موارد، بلافاصله مراتب را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/۳۶۳۵/ب