گروه : استانها
حوزه : مازندران
شماره : ۱۴۰۱۰۳۰۳۰۰۰۶۶۷
تاریخ : ۱۴۰۱/۳/۳ - ۲:۳۸ ب.ظ
کشف برنج تخلیط شده در بابل دادستان عمومی و انقلاب بابل از کشف ۹ تُن برنج تخلیط شده در این شهرستان خبر داد و گفت: متخلفان برنج هندی و تایلندی را در کسیه برنج استخوانی درجه یک شمال بسته‌بندی می‌کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان بابل، حجت‌الاسلام حسن ملاکریمی دادستان عمومی و انقلاب بابل از کشف بیش از ۹ تُن برنج تخلیط شده خارجی در این شهرستان خبر داد.

وی در این زمینه گفت: در پی گزارش مردمی، مبنی بر تخلیط برنج در یکی از واحد های صنفی به دادستانی شهرستان بابل، این امر در دستور کار ضابطان دادگستری، اداره اماکن و صمت شهرستان قرار گرفت.

 

دادستان بابل افزود: پس از بازدید و بررسی این واحد با هماهنگی نماینده ویژه دادستان، ۹ تُن برنج هندی و تایلندی که در کیسه برنج استخوانی درجه یک شمال بسته‌بندی می‌شد در یکی از بخش‌های شهرستان بابل کشف و ضبط شد. 

وی خاطر نشان کرد: مکان مورد نظر پلمب و پرونده نیز جهت سیر مراحل قانونی در اختیار مراجع قضایی قرار گرفت.

ملاکریمی در ادامه اظهار کرد: یک خانه تیمی فساد نیز در این شهرستان کشف شد که در این خانه‌ تیمی سه زن و  دو مرد دستگیر شدند، پرونده نیز جهت سیر مراحل قانونی در اختیار مراجع قضایی قرار گرفت.

دادستان بابل همچنین اعلام کرد؛ حمایت و حفظ حقوق عامه، کارگروهی متشکل از نمایندگان دادستان و ضابطان دادگستری تشکیل و طی بازدید و بازرسی از مطب برخی از پزشکان، تذکرات لازم درباره تعرفه‌های پزشکی و استفاده از دستگاه کارت‌خوان به نام پزشک مربوطه و عدم الزام بیماران به ارائه وجه نقد جهت ویزیت داده شد.

 انتهای پیام/۸۶۰۳۴/ج