گروه : استانها
حوزه : خراسان جنوبی
شماره : ۱۴۰۱۰۶۲۱۰۰۰۱۵۷
تاریخ : ۱۴۰۱/۶/۲۱ - ۹:۵۹ ق.ظ
فعالیت ۳۰ پایگاه هلال احمر خراسان جنوبی در دهه پایانی ماه صفر مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: امسال همزمان با دهه پایانی صفر، تعداد ۳۰ پایگاه ثابت و موقت هلال احمر خراسان جنوبی در نقاط مختلف محورهای منتهی به مشهد مقدس خدمات ارائه می‌دهند.

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، محمدعلی کاوسی امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه خدمت به امام رضا(ع) در خدمت‌رسانی به زائران ایشان تجلی می‌یابد، به خبرنگاران رسانه‌های گروهی اظهار داشت: زمینه خدمت‌رسانی بسیار گسترده است و هرکس می‌تواند متناسب با تخصص و توان خود به عنوان خادم امام رضا(ع) عمل کند.

وی بیان کرد: تعداد ۲۵ پایگاه ثابت و پنج پایگاه موقت هلال احمر خراسان جنوبی در نقاط مختلف محورهای منتهی به مشهد مقدس خدمات ارائه می‌دهند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی با اشاره به اینکه استان کریدور و گذرگاه زائران پیاده امام رضا(ع) از سمت شرق و جنوب شرق است، گفت: تعداد ۱۲۰ نیروی هلال احمر برای امدادرسانی به زائران پیاده امام رضا (ع) در دهه پایانی صفر خدمت رسانی می‌کنند.

کاوسی با اشاره به استقرار پایگاه های بین شهری در کنار جاده و آمادگی کامل تیم‌ها اعم از جاده‌ای، امداد هوایی، واکنش سریع و مراکز عملیاتی، یادآور شد: در جلسه برنامه ریزی مقرر شده کلیه نیروها در ساعات پرتردد صبح و غروب با آمادگی کامل در حاشیه جاده‌ها مستقر باشند.

انتهای پیام/۳۶۳۵