گروه : هنر و رسانه
حوزه : رادیو و تلویزیون
شماره : ۱۴۰۱۰۶۲۴۰۰۰۵۲۹
تاریخ : ۱۴۰۱/۶/۲۴ - ۶:۴۲ ب.ظ
رادیو اربعین| در مرز مهران وسیله نقلیه کافی برای انتقال زائران وجود دارد استاندار ایلام گفت: در پایانه مرز مهران امکانات لازم برای بازگشت زائران به کشور وانتقال آنها به شهرها و استانهای شان فراهم است.

به گزارش خبرگزاری فارس، حسن بهرام نیا، استاندار ایلام در مصاحبه با رادیو اربعین با بیان اینکه از ۱۲ شب پنجشنبه تا الان حدود ۴۰ هزار زائر از طریق مرز مهران وارد کشور شده و حدود ۷ هزار نفر از مرز جهت شرکت در راهپیمایی اربعین حسینی خارج شده اند، افزود: در حال حاضر مشکلی برای انتقال زائران به استانها و شهرستانها نداریم و به اندازه کافی اتوبوس و ون در پارکینگ‌های اربعین و برکت در پایانه مرزی مهران برای انتقال زائران وجود دارد.

این مقام مسئول در استانداری ایلام با بیان اینکه برای تامین غذا و پذیرایی از زائران نیز امکانات لازم در مرز مهران مهیاست و کادر درمان و پزشکی نیز در پایانه مرزی مستقر هستند تا در صورت لزوم زائران به آنها مراجعه کنند، ادامه داد: خوشبختانه در روزهای اخیر شاهد کاهش دما از ۴۹ درجه به  ۳۷ درجه هستیم و این خود باعث کاهش مشکلات زائران شده است.

استاندار ایلام گفت: در همین جا از تمام کسانی که قصد تشرف به  عراق و زیارت و عتبات عالیات را دارند دعوت می‌کنیم که از این فرصت استفاده کنند چرا که  امکانات برای شرکت در این راهپیمایی فراهم است.

انتهای پیام/