گروه : ورزشی
حوزه : فوتبال جهان
شماره : ۱۴۰۱۰۷۰۱۰۰۰۱۵۱
تاریخ : ۱۴۰۱/۷/۱ - ۱۱:۳۸ ق.ظ
واکنش نشریه لاتینی به بازی ایران و اروگوئه ؛ تقابل سوارز و نونیز با تیم کی‌روش نشریه لاتینی در خصوص بازی دوستانه ایران مقابل اروگوئه مطالبی را ارائه کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، نشریه infobae از کشور پرو به بازی ایران و اروگوئه در سری مسابقات دوستانه واکش نشان داد.

این نشریه نوشت: تیم ملی اروگوئه 2 ستاره مهم خود را در دیدار برابر ایران در ترکیب ندارد. دیگو گودین، مدافع کنونی باشگاه وِلِز که به دلیل مصدومیت در این بازی غایب است و ادینسون کاوانی، مهاجم والنسیا که به دلیل عدم بازی در این فصل از رقابت‌ها اروپا دعوت نشده است.

از دیگر بازیکنان مهم غایب تیم ملی اروگوئه می‌توان به خوزه خیمنز از اتلتیکو و سباستین کواتس اشاره کرد که به دلیل مصدومیت از سوی دیگو آلونسو، سرمربی این تیم دعوت نشدند.

با این حال بازیکنانی مثل لوئیز سوارز، داروین نونیز، فده والورده و آرائخو این تیم را در اوج آمادگی نگاه داشتند. آخرین بازی اروگوئه مقابل پاناما بود که این تیم توانست با برتری 5 بر صفر به یک برد ارزشمند دست یابد. کاوانی در آن مسابقه 2 گل زد و بازیکنانی ثمل دلا کروز ، گومز و روسی دیگر گل‌های سلسته را به ثبت رساندند.

نشریه infobae در ادامه نوشت: ایران اولین امتحان بزرگ خود را پیش از جام جهانی مقابل تیمی از تاریخ فوتبال برگزار خواهد کرد. آنها به تازگی مربی خود را عوض کردند و مربی با استراتژی مثل کی‌روش را دوباره روی نیمکت خود می‌بینند. مربی پرتغال برای سومین بار متوالی روی نیمکت ایران در جام جهانی خواهد نشست.

نشریه اهل کشور پرو ترکیب تیم ملی ایران را نیز پیش‌بینی کرد و مدعی شد که سامان قدوس در ترکیب اصلی خواهد بود. علیرضا بیرانوند، صادق محرمی، کنعانی زادگان، خلیل زاده، حاج صفی ، نوراللهی، عزت‌اللهی، قدوس، آزمون، طارمی و جهانبخش 11 مرد احتمالی ایران مقابل اروگوئه از نگاه این نشریه بودند.

ترکیب احتمالی اروگوئه نیز به شرح زیر است:

سرخیو روکت، دامیان سوارز، رونالد آرائخو، آگوستین روگل، ماتیاس اولیویرا، فده والورده، رودریگو بنتانکور، پالیستری، آراسکائتا، نونیز و لوئیز سوارز

پایان پیام/