گروه : ورزشی
حوزه : توپ و تور
شماره : ۱۴۰۱۰۷۰۶۰۰۰۷۱۱
تاریخ : ۱۴۰۱/۷/۶ - ۶:۳۴ ب.ظ
لیگ برتر والیبال| کامبک مریوانی‌ها مقابل خودروسازان/ سایپا در خانه متوقف شد تیم والیبال راه‌یاب ملل مریوان به‌رغم شکست در ست‌های اول و دوم دیدار با سایپا به بازی برگشت و سه بر دو به پیروزی رسید.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، هفته نخست لیگ برتر مردان امروز (چهارشنبه ششم مهرماه) با چهار دیدار در شهرهای تهران، گرگان، یزد و اصفهان بدون حضور تماشاگران پیگیری می‌شود.

در نخستین دیدار این رقابت‌ها در سال 1401 که از ساعت 15 آغاز شد، تیم‌های سایپا تهران و راه‌یاب ملل مریوان در خانه والیبال تهران به مصاف یکدیگر رفتند.

شاگردان فرهاد نفرزاده سرمربی تیم سایپا در ست‌های اول و دوم این مسابقه 25 بر 23 و 27 بر 25 به پیروزی رسیدند، اما راه‌یاب ناامید نشد و در سه ست متوالی سوم تا پنجم با امتیازهای 25 بر 23، 25 بر 22 و 15 بر 12 حریف خود را شکست داد تا نماینده مریوان سه بر دو فاتح این مسابقه باشد.

محمدحسین شفقی، حسین حسینی و محمد شاهمیری به ترتیب به عنوان ناظر فنی، ناظر ویژه و ناظر داوری به برگزاری این مسابقه نظارت داشتند.

داود نافعی و اکبر شرقی نیز داوران اول و دوم این دیدار بودند که به مدت 167 دقیقه طول کشید.

راه‌یاب ملل مریوان سال گذشته با کسب رتبه نهمی به کار خود در لیگ برتر مردان پایان داد و سایپا نیز در جایگاه سیزدهم قرار گرفت.

پایان پیام/