گروه : استانها
حوزه : چهارمحال و بختیاری
شماره : ۱۴۰۱۰۸۱۳۰۰۰۱۰۵
تاریخ : ۱۴۰۱/۸/۱۳ - ۱۰:۲۹ ق.ظ
حماسه ضداستکباری شهرکردی‌ها + فیلم و عکس مردم انقلابی شهرکرد همزمان با سراسر کشور با حضور پرشور و دشمن‌شکن در راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان بار دیگر جلوه‌ای از روحیه ضداستکباری خود را به نمایش گذاشتند.

به گزارش خبرگزاری فارس، مراسم یوم‌الله ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی دقایقی پیش با حضور اقشار مختلف مردم در شهرکرد آغاز شد.

مردم غیور و انقلابی شهرکرد همزمان با سراسر کشور با حضور پرشور و دشمن‌شکن خود در راهپیمایی ۱۳ آبان با رهبر معظم انقلاب و آرمان‌های شهیدان تجدید بیعت کردند.

اقشار مختلف از ساعات اولیه صبح با حضور در چهارراه بازار شهرکرد، با در دست داشتن پلاکارد و سر دادن شعار انزجار خود از استکبار جهانی را فریاد زدند و اعلام کردند که تا آخرین نفس حامی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهند بود.

همه از نسل سلیمانی...

حضور پرشور و پرنشاط دانش‌آموزان و دهه هشتادی‌ها در این مراسم و در دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی غیرت نسلی را به نمایش گذاشت که آینده‌ساز و حماسه‌آفرین است.

اجرای سرود توسط دانش‌آموزان شهرکردی

 

مشت‌های گره‌کرده و فریاد «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر انگلیس» و «مرگ بر اسرائیل» در خیابان‌های شهرکرد بار دیگر جلوه‌ای از روحیه ضداستکباری مردم را نشان داد.

مرد و زن، پیر و جوان یک‌صدا جنایات رژیم تروریستی آمریکا و هم‌پیمانانش را محکوم کردند.

 

 

مردم ولایت‌مدار شهرکرد مسیر چهارراه بازار به سمت خیابان ولیعصر، خیابان سعدی و چهارراه بوعلی سینا را به سمت مصلای بزرگ امام خمینی(ره) راهپیمایی کردند و در پایان پس از قرائت قطع‌نامه برای شرکت در نماز عبادی سیاسی جمعه وارد مصلای امام خمینی(ره) شدند.

 

 

گفتنی است، ابراهیم عزیزی نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان این مراسم سخنرانی کرد.

آتش زدن تصاویر سران آمریکا و اسرائیل در پایان راهپیمایی ۱۳ آبان در شهرکرد

 

 

پایان پیام/