گروه : استانها
حوزه : سمنان
شماره : ۱۴۰۱۰۸۱۳۰۰۰۱۹۷
تاریخ : ۱۴۰۱/۸/۱۳ - ۱۱:۰۰ ق.ظ
آغاز راهپیمایی ۱۳ آبان در استان سمنان/ غریو «ما مدافعان نظامیم» در گوش کویر پیچید راهپیمایی ۱۳ آبان ار دقایقی پیش با حضور گسترده آحاد مردم در استان سمنان آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، راهپیمایی ۱۳ آبان همراه با گرامیداشت حادثه شهدای شیراز و مدافعان امنیت ایران اسلامی، از دقایقی پیش از میدان امام رضا (ع) به سمت مصلای نماز جمعه  سمنان آغاز شد.

راهپیمایی پرشور مردم شاهرود نیز از میدان امام خمینی (ع) آغاز شده است و مردم بعد از راهپیمایی در صفوف به هم فشرده نماز جمعه حضور پیدا خواهند کرد.

راهپیمایی ۱۳ آبان در دامغان از میدان شهدا و در میامی نیز همراه با شعارهای کوبنده ضد استکباری و محکوم کردن جنایت تروریستی شیراز از میدان امام رضا (ع) به سمت مسجد جامع در حال برگزاری است.

راهپیمایی پرشور مردم انقلابی گرمسار از میدان انقلاب اسلامی آغاز شده و مردم مهدی‌شهر از میدان ولیعصر (عج) راهپیمایی ضد استکباری ۱۳ آبان را بار دیگر در صفحات تاریخ ثبت کرده‌اند.

راهپیمایی ۱۳ آبان در آرادان از میدان امام خمینی (ره) و در سرخه از میدان شهید بهشتی آغاز شده است.

غریو «ما مدافعان نظامیم» در گوش کویر پیچید

هم‌زمان با برگزاری راهپیمایی یوم‌الله 13 آبان در ده‌ها شهر و روستای استان سمنان، یکی از نکات جالب این مراسم، دفاع جانانه نوجوانان انقلابی کشورمان از نظام اسلامی است.

شمار زیادی از دانش‌آموزان و نوجوانان سمنانی به میدان آمده‌اند و امروز بار دیگر غریو «ما مدافعان نظامیم» در گوش کویر پیچید.

در آخرین روز مدارس در هفته نیز زنگ استکبارستیزی در مدارس شهرستان‌های استان سمنان به صدا درآمده بود.

آیین نواختن زنگ ملی استکبارستیزی و گرامیداشت روز دانش‌آموز با حضور مدیران استان سمنان در شماری از مدارس به‌صورت نمادین و در همه مدارس استان با حضور دانش‌آموزان و فرهنگیان برگزار شد.

اجرای پرشور سرود «سلام فرمانده»

شماری از دانش‌آموزان استان سمنان نیز با اجرای سرود «سلام فرمانده»، ساخت آدمک و کشیدن نقاشی با موضوع 13 آبان و تهیه شعارنوشته‌ها در راهپیمایی روز ۱۳ آبان شرکت کردند.

انتهای پیام/74004/م/