گروه : استانها
حوزه : سمنان
شماره : ۱۴۰۱۰۸۱۳۰۰۰۵۰۷
تاریخ : ۱۴۰۱/۸/۱۳ - ۲:۳۱ ب.ظ
کفن‌پوشان شاهرودی: اجازه تداوم ناامنی‌ها را نمی‌دهیم+ عکس کفن‌پوشان شاهرودی با حضور در راهپیمایی یوم‌الله 13 آبان با قاطعیت اعلام کردند که هرگز اجازه نخواهند داد ناامنی‌های ایجادشده تداوم یابد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شاهرود، مردم متدین و خداجوی شاهرود امروز با حضور در راهپیمایی 13 آبان بار دیگر نشان دادند که اهل حماسه‌سازی هستند و از آرمان‌های انقلاب و نظام اسلامی دست نخواهند کشید.

مردم شهیدپرور شهرستان شاهرود در یوم‌الله ۱۳ آبان ماه، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی بار دیگر در دفاع از انقلاب و اسلام و نظام ولایت به میدان آمدند و برگ زرین دیگری از اقتدار و عزت به ثبت رساندند.

در این راهپیمایی که از میدان امام خمینی (ره) تا میعادگاه نماز جمعه این شهر در حسینیه اعظم مدرسه قلعه برگزار شد، شرکت‌کنندگان با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و اسرائیل و منافق انزجار خود را از استکبار جهانی نشان دادند.

در پایان این مراسم، شرکت‌کنندگان در بیانیه‌ای با حمایت کامل از بیانات رهبر انقلاب، اقدامات اغتشاش‌گران را محکوم و خواستار برخورد قاطع با آنان شدند.

کفن‌پوشان شاهرودی با حضور در راهپیمایی یوم‌الله 13 آبان با قاطعیت اعلام کردند که هرگز اجازه نخواهند داد آشوب‌طلبان و فرصت‌طلبان، ناامنی‌های ایجادشده در روزهای اخیر در کشور را تداوم بخشند.

انتهای پیام/74036/م/