گروه : سیاسی
حوزه : سایر حوزه ها
شماره : ۱۴۰۱۰۸۲۹۰۰۰۸۳۱
تاریخ : ۱۴۰۱/۹/۱ - ۳:۱۴ ب.ظ
فارس من| پهپادی به نام آرتین نام گذاری کنید/ سردبیر پویش: آرتین، رمز موفقیت در خنثی‌سازی هجمه دشمنان است این روزها نام آرتین رمز ایستادگی، امید و پایداری ملت ایران شده و همه به او و خانواده شهیدش افتخار می‌کنند، از این رو پویشی با عنوان «یک پهپاد به نام آرتین نام‌گذاری شود» در سامانه «فارس‌من» خبرگزاری فارس ثبت شده است.

گروه سیاسی خبرگزاری فارس: آرتین نامی که در تارَک تاریخ حتما ماندگار خواهد شد، و همان تاریخ گواهی خواهد داد که در روزگاری که همه اذانب جهان و تمام جبهه باطل دور هم جمع شده بودند تا کشور ایران را به وادی آشوب و تجزیه بکشانند، زمانی که از همراهی مردم ایران ناامیده شده و نقشه‌هایشان نقشه برآب شده بود، رو به هویت و ماهیت کثیف خود یعنی مظلوم‌کُشی و کودک‌کُشی آورده و در یک عملیات کورکورانه تروریستی در حرم مطهر شاهچراغ (ع) خانواده آرتین و چند انسان بی‌گناه دیگر را به شهادت رساندند.

آرتین شش ساله زنده ماند تا این روزها نام او رمز ایستادگی، امید و پایداری ملت ایران شده و همه به او و خانواده شهیدش افتخار می‌کنند.

از این رو پویشی با عنوان (یک پهپاد به نام آرتین نام‌گذاری شود) در سامانه فارس من خبرگزاری فارس ثبت شده و هزاران نفر در امضای این پویش سهیم شده‌اند.

در بخشی از بیانیه این پویش آمده است: آرتین به معنای پاک و مقدس، عاقل و زیرک، همچنین نام هفتمین پادشاه ماد، از شخصیت‌های شاهنامه، نام پهلوان نامدار ایرانی در زمان منوچهر پادشاه پیشدادی است لذا پیشنهادم به نیروهای مسلح این است که برای ماندگار کردن اسم پسر عزیزمان آرتین بازمانده حادثه تروریستی حرم شاهچراغ (ع)، یک پهپاد به آرتین نامگذاری شود.

 اسم آرتین با ساخت پهپادی به نامش در تاریخ می‌ماند

سردبیر این پویش که دانشجوی دانشگاه علامه طباطبایی تهران هست در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس می‌گوید: نام آرتین رمز موفقیت ملت ایران در خنثی سازی هجمه های دشمنان علیه مردم ایران است. اسم آرتین با ساخت پهپادی به نامش در تاریخ می‌ماند، به طوری که دشمنان هر زمان که اسمش را شنیدند، متوجه می‌شوند چه خطایی راهبردی را مرتکب شده بودند.

در پایان شما هم اگر مایل باشید می‌توانید از اینجا در امضای این پویش سهیم باشید.

پایان پیام/