گروه : استانها
حوزه : قزوین
شماره : ۱۴۰۱۱۱۰۱۰۰۰۹۵۵
تاریخ : ۱۴۰۱/۱۱/۱ - ۷:۵۸ ب.ظ
«امید آفرینی» محور برنامه های دهه فجر در قزوین است رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین گفت: دهه فجر فرصت مناسبی برای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی می باشد و بر این اساس جهاد تبیین و امید آفرینی از راهبردهای اصلی برنامه های این دهه در استان قزوین است.

به گزارش خبرگزازی فارس از قزوین، حجت الاسلام غلامحسن شهسواری بعد از ظهر امروز در جلسه ستاد بزرگداشت دهه فجر که در سالن جلسات استانداری قزوین برگزار شد، اظهار کرد: دهه فجر یکی از بهترین فرصت ها برای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی است و جهاد تبیین و امید آفرینی از راهبردهای اصلی برنامه های این دهه در استان قزوین است.

وی تصریح کرد: دهه فجر امسال به شعار «ایران استوار ۴۴ سال افتخار» مزین گردیده و در این راستا ۲۵ کمیته تخصصی ستاد ایام‌الله دهه فجر در استان قزوین تشکیل‌ شده است.

رییس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین افزود: برنامه‌های دهه فجر امسال با رویکرد جهاد تبیین و مقابله با دسیسه‌ها و فتنه‌های دشمنان و با حضور پرشور مردم انقلابی طی روز های ۱۲ الی ۲۲ بهمن ماه باشکوه تر از سالیان گذشته در سطح کشور برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام شهسواری ضمن لزوم بازخوانی دستاوردهای چهل و چهار ساله انقلاب اسلامی در این ایام گفت: در ستاد دهه فجر استان قزوین سعی کردیم برنامه های محوری و مهمی را در قالب تبیین و تحلیل دستاوردهای انقلاب اسلامی برنامه ریزی کنیم.

پایان پیام/