گروه : استانها
حوزه : خراسان رضوی
شماره : ۱۴۰۱۱۱۰۵۰۰۰۹۸۱
تاریخ : ۱۴۰۱/۱۱/۵ - ۷:۵۶ ب.ظ
سردار رادان: گسترش چتر امنیت مهم‌ترین رسالت پلیس است فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: حفظ و ارتقای امنیت در کشور مهم‌ترین رسالت پلیس است و با تلاش‌های مستمر چتر امنیت را در کشور می‌گسترانیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، سردار سرتیپ احمدرضا رادان روز چهارشنبه در نشست با پیشکسوتان و اعضای وابسته فرماندهی انتظامی خراسان رضوی در پردیس رفاهی پلیس رضوی اظهار کرد: شناخت و ارتباط مؤثر زیربنای پیشبرد مأموریت‌های پلیسی است و در این مسیر باید با مطالعات علمی و تخصصی گام برداریم.

وی بیان کرد: نگاه شهدا و دعای خانواده معظم شهیدان، جانبازان و هم‌رزمان آنان پشتوانه و لازمه تکالیف و مأموریت‌های ناجا است.

فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران تأکید کرد: حفظ و ارتقای امنیت در کشور مهم‌ترین رسالت پلیس است و با تلاش‌های مستمر چتر امنیت را در کشور می‌گسترانیم.

سفر فرمانده انتظامی جمهوری اسلامی ایران به خراسان رضوی از روز گذشته چهارم بهمن‌ماه آغازشده است، رونمایی از طرح هوشمند فرماندهی و کنترل پلیس‌راه و همچنین شبکه زیرساختی فناوری اطلاعات و ارتباطات سامانه‌های هوشمند فرماندهی انتظامی خراسان رضوی با حضور سردار رادان در مشهد صورت گرفت.

بازدید از چند شهرستان از دیگر برنامه‌های سفر فرمانده فراجا به خراسان رضوی است.