اخبار فارس من فارس پلاس افکار سنجی زندگی
بیشتر

استانها  /  قم

درخشش خبرنگاران فارس در جشنواره ابوذر استان قم

خبرنگاران خبرگزاری فارس در ششمین جشنواره ابوذر استان قم حایز رتبه های برتر در رشته های خبر، گزارش و عکس شدند.

درخشش خبرنگاران فارس در جشنواره ابوذر استان قم

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، ششمین جشنواره ابوذر استان قم طی مراسمی در اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.
در این جشنواره از سیدجواد اشرفی مدیر خبرگزاری فارس در استان قم و دبیر پنج دوره قبلی این جشنواره تقدیر شد. 
همچنین در این مراسم خبرنگاران فارس در بخش خبر رتبه های اول تا سوم، در بخش عکس خبری رتبه نخست و در بخش گزارش عنوان شایسته تقدیر را به خود اختصاص دادند.

نفرات برتر ششمین جشنواره رسانه ای ابوذر استان قم:

بخش «خبر»:
رتبه اول: مهدی جعفری از خبرگزاری فارس
رتبه دوم: حسن شیخ حائری از خبرگزاری فارس
رتبه سوم: فاطمه جمال زاده از خبرگزاری فارس

شایسته تقدیر: یوسف شعبانعلی از خبرگزاری حوزه

نفرات برتر بخش «تیتر»:
نفر اول: مرضیه مهدیلو از پایگاه خبری قم فردا
نفر دوم: حمیده زند از خبرگزاری ایسنا 
نفر سوم: حسن حیدری از پایگاه خبری قم فردا 
شایسته تقدیر: سمیه زارعی از روزنامه اقتصاد آینده و محمد مهدی عنایت پور از پایگاه خبری شهر بیست 

نفرات برتر بخش «گزارش»:
نفر اول: اصغر شهبازی از خبرگزاری ایرنا
نفر دوم: طاهره رئیس جعفری از خبرگزاری صداوسیما 
نفر سوم: امیرحسین مولایی از خبرگزاری مهر
شایسته تقدیر: یونس عزیزی از خبرگزاری کتاب ایران و حسین طالبعلی از خبرگزاری فارس 

نفرات برتر بخش «مصاحبه»:
نفر اول: سید جواد هاشمی فِشارکی از سایت ایثار پرس 
نفر دوم: محمدمهدی عنایت پور از پایگاه خبری شهر بیست 
نفر سوم: محمد حسین کتابی از خبرگزاری رسا

نفرات برتر بخش «عکس خبری»:
نفر اول : مهدی جعفری از خبرگزاری فارس

نفر دوم: محمد وحدتی از خبرگزاری رسا
نفر سوم: سجاد حیات پور از باشگاه خبرنگاران

نفرات برتر بخش «گزارش تصویری»:
نفر اول: محسن کرمعلی از خبرگزاری صداوسیما 
نفر دوم: حسین یاراحمدی از خبرگزاری دانشجو 
نفر سوم: حمید عابدی از خبرگزاری ابنا 

نفرات برتر بخش «ژورنالیسم تلویزیونی»:
نفر اول: طاهره رئیس جعفری از صداوسیما 
نفر دوم: زهرا کلانتری از باشگاه خبرنگاران و شیما کرمیانی از صداوسیما 
نفر سوم: علی پاپی صادقی از صداوسیما 
شایسته تقدیر: محمد جواد ارویلی از شبکه العالم و احسان قنبری نسب از خبرگزاری رسا 


نفرات برگزیده بخش «کاریکاتور»:
نفر اول: راضیه سادات مدرس از پایگاه اطلاع رسانی خبر قم 
نفر دوم: نرگس همتی از سایت فرهنگ نویس
نفر سوم: جواد طریقی از روزنامه اقتصاد آینده


نفرات برگزیده بخش «عکس نوشت»:
شایسته تقدیر: سید حسین حسینی و ابوالفضل جمال آبادی از واحد رسانه ای مقاومت اسلامی نجباء 

نفرات برتر بخش ویژه جشنواره با موضوع «فرهنگ شهروندی »
نفر اول: عبدالصالح شمس اللهی از سایت راسخون 
نفر دوم: معصومه سعادتی از خبرگزاری صداوسیما 
نفر سوم: مهدی هواسی از پایگاه اطلاع رسانی خبر قم 
شایسته تقدیر: زهره مهر نوروزی از روزنامه شاخه سبز 
انتهای پیام/225

نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری فارس در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
Captcha
لطفا پیام خود را وارد نمایید.
پیام شما با موفقیت ثبت گردید.
لطفا کد اعتبارسنجی را صحیح وارد نمایید.
مشکلی پیش آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.
همراه اول