اخبار فارس من فارس TV افکار سنجی دانشکده انتشارات توانا فارس نوجوان

استانها  /  تهران

اجتماع عظیم مردم استان تهران در یوم‌الله ۱۳ آبان/ خروش دهه هشتادی‌ها علیه اغتشاش‌گران

اقشار مختلف مردم استان تهران، با حضور گسترده و باشکوه خود در راهپیمایی ۱۳ آبان، بار دیگر با رهبری و آرمان‌های امام و شهدا، تجدید بیعت کرده و ضمن اعلام انزجار از استکبار جهانی، خواستار پایان مماشات با آشوب‌گران و برخورد جدی با مخلان امنیت شدند.

اجتماع عظیم مردم استان تهران در یوم‌الله ۱۳ آبان/ خروش دهه هشتادی‌ها علیه اغتشاش‌گران

خبرگزاری فارس-تهران؛ راهپیمایی باشکوه و حماسی مردم استان تهران همزمان با یوم‌الله ۱۳ آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، با حضور اقشار مختلف مردم انقلابی و ولایی، امروز سیزدهم آبان ماه در شهرستان‌های استان تهران برگزار شد.

شرکت کنندگان در راهپیمایی ۱۳ آبان امسال که با شعار «۱۳ آبان؛ حماسه ایستادگی، مقاومت و استکبار ستیزی» همراه است، غرش مرگ بر آمریکا و مرگ بر صهیونیست سر دادند و بار دیگر برائت خود از استکبار جهانی و جنایت های ظالمانه مزدورانشان را اعلام کردند.

 

در راهپیمایی امروز ۱۳ آبان که حضور گسترده دهه هشتادی‌ها و دهه نودی‌ها مشهود بود، جوانان و نوجوانان پرشور با در دست داشتن تصاویر شهدا و به ویژه شهدای دانش‌آموز حادثه شاهچراغ، نسبت به سیاست های جنگ طلبانه آمریکا ابراز انزجار کردند.

اقشار مختلف مردم با حماسه آفرینی خود در این راهپیمایی، ضمن تجدید بیعت با ولایت و آرمان‌های امام و شهدا، اقدامات اخیر در راستای بر هم زدن امنیت و نظم عمومی در جامعه را محکوم کردند و خواستار پایان مماشات با آشوب‌گران و برخورد جدی با مخلان امنیت شدند.

 

شکوه ۱۳ آبان در دیار ۱۵ خرداد/ ورامینی ها حماسه آفریدند

همزمان با سراسر کشور، مردم شهرستان ورامین امروز جمعه(۱۳آبان ماه) با حضور در راهپیمایی یوم الله ۱۳آبان روز متفاوتی را رقم زدند.

در این راهپیمایی که آحاد مردم از مرد و زن پیر و جوان حضور داشتند هزاران ورامینی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی را گرامی داشتند و به دشمنان داخلی و خارجی ایران اسلامی اعلام کردند که بر سرارزش ها و آرمان های این مرز و بوم ایستاده اند و ذره ای از این آب و خاک کوتاه نخواهند آمد.

گفتنی است در این مراسم که از میدان امام حسین(ع) شهرستان ورامین تا مسجد جامع تاریخی این شهرستان برگزار شد مردم دیار شهدای ۱۵خرداد با شعارهایی همچون مرگ بر آمریکا، مرگ بر انگلیس، مرگ بر صهیونیست، مرگ بر منافق تحرکات اخیر دشمنان خارجی و فریب خوردگان داخلی را محکوم کردند.

 

 

لازم به ذکر است، در پایان این مراسم باشکوه، پرچم استکبار جهانی به آتش کشیده شد و در قطعنامه ای که قرائت شد خواستار برخورد جدی با اشوبگران و اغتشاشاگران شدند و از دولت خواستند با توجه ویژه به معیشت و زندگی مردم مشکلات اقتصادی را حل کنند.

توزیع ۳۰۰۰ بادکنک، اهتزاز بالن روز ملی مبارزه با استکبار، برپایی غرفه های فرهنگی، هنری، پاسخگویی به شبهات، غرفه کارآفرینی، عکاسی، نقاشی روی صورت کودکان، خوشنویسی  و... از حاشیه های راهپیمایی ۱۳ آبان در ورامین بود.

 

برگزاری مراسم با شکوه ۱۳ آبان در شهر پرند

صبح امروز هم‌زمان با مردم سراسر کشور شهروندان‌ شهر جدید پرند نیز از کودک و نوجوان، مرد و زن، پیر و جوان به میدان آمدند و از چهارراه فدک تا میدان استقلال راهپیمایی و از دشمنان اسلام و ایران، استکبار جهانی، آمریکا، اسرائیل و تمامی دشمنان خارجی و داخلی برائت کردند.

در این مراسم که با حضور مسئولان شهر و شهرستان برگزار شده بود، حجت‌الاسلام سید حسین مومنی در سخنانی به بیان ویژگی‌های فتنه در قرآن و روایات پرداخت.

در این مراسم ابوذر روحی نیز سرود زیبای رفیق شهیدم و سلام فرمانده را با همراهی همه مردم اجرا کرد. 

 

حماسه استکبارستیزی دماوندی‌ها در ۱۳ آبان

هزاران نفر از دانش‌آموزان مقاطع مختلف تحصیلی در شهرستان دماوند، طی برگزاری ۴ راهپیمایی در شهرهای دماوند، رودهن، آبسرد و کیلان یوم الله ۱۳ آبان را گرامی داشتند.

این مراسم که در مرکز شهرستان دماوند از ساعت ۹:۳۰ صبح از میدان امام خمینی (ره) شهر دماوند به سمت مسجد جامع دماوند آغاز شد به غیر از قشر دانش‌آموز دیگر مردم نیز به همراه مسؤولان ادارات و نهادهای شهرستان شعار «مرگ بر آمریکا» سردادند.

از دیگر شعارهای این مراسم نیز می‌توان به «وای اگر خامنه‌ای حکم جهادم دهد، لشکر دنیا نتواند که جوابم دهد»، «نیروی انتظامی تشکر تشکر»، «مرگ بر اسراییل» و «مرگ بر منافق» اشاره کرد.

راهپیمایی‌کنندگان در پایان در محوطه مسجد جامع دماوند تجمع کردند و بندهای مختلف قطعنامه پایانی نیز در آنجا قرائت شد.

حجت‌الاسلام کاظم فتاح دماوندی، رئیس شورای تبلیغات اسلامی شهرستان دماوند در حاشیه این مراسم اظهار داشت: یوم الله ۱۳ آبان نماد استکبار ستیزی ملت ایران و روز مرگ بر آمریکا است.

وی افزود: مراسم راهپیمایی ۱۳ آبان با حضور اقشار مختلف و با قدرت نمایی دانش آموزان دوستدار ایران و انقلاب در شهرستان دماوند برگزار خواهد شد.

امام جمعه دماوند تصریح کرد: باید در خصوص شبهه افکنی ها و سیاه نمایی های اخیر دشمنان، با جهاد تبیین، روشنگری لازم در خصوص جنایات آمریکا در ایران انجام شود.

 

خروش مردم چهاردانگه در راهپیمایی ۱۳ آبان

اقشار مختلف مردم ولایتمدار و انقلابی بخش چهاردانگه شهرستان اسلامشهر، همزمان با سراسر کشور  صبح امروز با گرامیداشت یوم اله ۱۳ آبان  با حضور گسترده وپرشور، در راهپیمایی روز مبارزه با استکبارجهانی شرکت و نفرت و انزجار خود را به نمایش گذاشتند.

اقشار مختلف مردم بخش چهاردانگه، دوشادوش گروههای مختلف دانش آموزان و مسئولین و خانواده های معظم شهدا، مسیر تعیین شده از  سه راهی بوتان تا محل مصلی این شهر را با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ براسرائیل، مرگ بر استعمار طی کردند و در پایان این مراسم با تجمع در محل مصلی نمازجمعه چهاردانگه و قرائت قطعنامه  راهپیمایی ضمن اعلام بیعت مجدد با آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و شهدای والامقام این سرزمین  از اعمال جنایتکاران استعمارگران به سرکردگی آمریکا و اسرائیل  اعلام نفرت کرده و خواستار بر خورد مجامع بین المللی حافظ حقوق بشر با این جنایتکاران شدند.

 

حضور پرشور مردم شهرستان قدس در راهپیمایی ۱۳ آبان/ تا آخر ایستاده‌ایم

همزمان با یوم‌الله ۱۳ آبان، مردم ولایتمدار شهرستان قدس همزمان با سایر نقاط کشور، راهپیمایی پرشوری را در روز ملی مبارزه با استکبار جهانی در محکومیت اقدامات و توطئه‌های محور استکبار علیه ملت ایران برگزار کردند.

در این راهپیمایی که از میدان آزادی به سمت مصلی نماز جمعه شهرستان برگزار شد، حضور پرشور خانواده‌ها و دانش‌آموزان خودنمایی می‌کرد و راهپیمایان با سردادن شعارهایی اغتشاشات و آشوب‌های اخیر را محکوم کردند.

 

برگزاری مراسم با شکوه ۱۳ آبان در شهر رباط‌کریم 

صبح امروز هم‌زمان با مردم سراسر کشور شهروندان‌ شهر رباط‌کریم نیز از کودک و نوجوان، مرد و زن، پیر و جوان به میدان آمدند و از بلوار آزادگان (داودیه) - از مقابل مسجد النبی صلی‌الله‌علیه‌وآله به سمت مصلّای بزرگ امام خمینی(ره) شهرستان رباط کریم راهپیمایی و از دشمنان اسلام و ایران، استکبار جهانی، آمریکا، اسرائیل و تمامی دشمنان خارجی و داخلی اعلام برائت کردند.

 

حماسه استکبار ستیزی در قرچک

بار دیگر مردم ولایت مدار شهرستان قرچک حماسه استکبار ستیزی را با حضور جوانان و نوجوان و سایر اقشار در شهرستان خلق کردند.

صبح امروز مردم شهرستان قرچک همانند سایر نقاط کشور عزیزمان ایران، از میدان کلانتری بسوی مصلی نمازجمعه قرچک با حضور پر شور خود در راهپیمایی ۱۳ آبان حماسه دیگر خلق کردند.

حضور جوانان، نوجوان، زنان و دختران شهرستان قرچک در این مراسم نشان دهنده اعلام انزجار از استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا و دشمنان معاند و کشور های غربی است.

مردم در راهپیمایی امروز پرچم های مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل در دست داشتند و شعار مرگ بر استکبار سر دادند و  وحدت و همدلی خود را به نمایش گذاشتند.

در پایان راهپیمایی سیزدهم آبان امسال با آتش زدن پرچم آمریکا و اسرائیل و محکوم کردن جنایات استکبار بیانیه قرائت شد و اقدامات آنان توسط دانش آموزان و دانشجویان محکوم شد.

 

راهپیمایی ۱۳ آبان در اسلامشهر

اقشار مختلف مردم اسلامشهر، باهمراهی گروههای مختلف دانش آموزی و مسئولین این شهرستان، با سر دادن شعارهای مرگ برآمریکا، مرگ براسرائیل، ایرانی بیدار است از استکبار بیزار است، مسیر مصلی اسلامشهر تا گلزار شهدای امامزاده عقیل (ع) را راهپیمایی کردند.

راهپیمایان اسلامشهری پس از تجمع در جوار آستان مقدس امامزاده عقیل(ع) و شهدای این شهرستان قطعنامه پایانی راهپیمایی ۱۳ آبان را قرائت کرده و اقدامات استکبار جهانی و دست نشانده های آنها و گروهکهای تروریستی در ایجاد نا امنی و رعب و وحشت و آشوب در کشور را محکوم کرده و خواستار برخورد دستگاه قضا با اغتشاشگران و برهم زنندگان  امنیت عمومی جامعه‌شدند.

 

فریاد استکبار ستیزی در پیشوا طنین انداز شد

۱۳ آبان ماه یادآور تجلی و خروش غیرت انقلابی دانش آموزانی است که تداعی کننده عزت و سربلندی ایران اسلامی هستند. تاریخ ایران اسلامی پر است از جان نثاری و فداکاری دانش آموزانی که نامشان در کتاب تاریخ انقلاب به زیبایی می درخشد.

همه ساله در ۱۳ آبان ماه شاهد عهد و پیمان مجدد دانش آموزان و مردم با انقلاب اسلامی ایران و فریاد استکبار ستیزی هستیم.

امسال نیز پس از برپایی جشن روز دانش آموز در پیشوا، راهپیمایی ۱۳ آبان ماه با حضور پرشور مردم، دانش آموزان و مسئولین در شهرستان پیشوا برگزار شد.

مردم پیشوا با راهپیمایی از میدان شهرداری تا امامزاده جعفر(ع) و با شعار های مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا مشتی محکم بر دهان استکبار جهانی کوبیدند و بیعتی دوباره با شهدا و انقلاب اسلامی بستند.

پس از راهپیمایی و تجمع در امامزاده جعفر(ع) مردم پیشوا در نماز جمعه این شهر شرکت کردند.

 

فریاد استکبارستیزی در شهرری طنین انداز شد

مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهرری و به ویژه جوانان و نوجوانان با حضور باشکوه خود در مراسم راهپیمایی یوم‌الله 13 آبان،  پشتیبانی خود از ولایت فقیه و نظام جمهوری اسلامی ایران را بار دیگر اعلام و اثبات کردند.

در اجتماع عظیم راهپیمایی امروز قبله تهران که از مصلی حرم حضرت عبدالعظیم(ع) تا میدان شهرری برگزار شد،  شرکت کنندگان با سردادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر صهیونیست»، «مرگ بر منافق» نفرت و انزجار خود را از استکبار جهانی به نمایش گذاشتند.

اقشار مختلف مردم با حضور حماسی خود در این راهپیمایی، شرارت‌ها و خباثت‌های استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار را یک‌بار دیگر محکوم کردند و  خواستار برخورد جدی با اغتشاشگران و مخلان نظم و امنیت شدند.

 

حماسه بزرگ مردم اندیشه در یوم‌الله ۱۳ آبان

در سیزدهمین روز از آبان ماه سال جاری مردم اندیشه در لبیک به ندای رهبرشان، از زن و مرد و کوچک و بزرگ، همه آمدند تا مشتی شوند بر دهان دشمنان و بدخواهان نظام مقدس جمهوری اسلامی و پشتوانه ای محکم برای پایه های نظام باشند.

دانش آموزان شهر اندیشه در این اجتماع باشکوه با سر دادن شعارهایی همچون مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، مرگ بر منافق و... بار دیگر ثابت کردند رسانه های معاند و وهابی که دست نشانده استکبار جهانی هستند نخواهند توانست در عزم جدی ملت ایران برای دست یابی به قله های اقتدار و پیشرفت خللی وارد کنند.

 

فریاد محکومیت مستکبرین و فتنه‌گران در شهریار

مردم شهریار امروز با حضور پرشور و گسترده خود در راهپیمایی ۱۳ آبان از آحاد مختلف ضمن محکومیت اقدامات و توطئه‌های کشورهای مستکبر غربی و ایادی سرسپرده آن‌ها، برخورد قاطع با اغتشاشگران و هتک حرمت کنندگان مقدسات را از دستگاه قضایی خواستار شدند.

 

پایان پیام/

این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید
نظرات
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری فارس در وب سایت منتشر خواهد شد پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
Captcha
لطفا پیام خود را وارد نمایید.
پیام شما با موفقیت ثبت گردید.
لطفا کد اعتبارسنجی را صحیح وارد نمایید.
مشکلی پیش آمده است. لطفا دوباره تلاش نمایید.
همراه اول