محمدصادق درفشی سخنگوی جمعیت پیشرفت و عدالت استان کهگیلویه و بویراحمد در گفتوگو با خبرنگار فارس در یاسوج با اعلام خبر انتخاب دبیران و اعضای شورای مرکزی در سه حوزه انتخابیه استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: راهبرد انتخاباتی جمعیت پیشرفت و عدالت در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ همراهی همیشگی با ساز و کار شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی همانند انتخابات مختلف گذشته است.
وی گفت: در واقع در همه انتخابات این جمعیت از ساز و کار جمعی اصولگرایان تبعیت کرده است. انتخابات ریاست جمهوری سال ۹۶ و انتخابات مجلس یازدهم نمونه ای از این همراهی است.
وی افزود: امروز جمعیت پیشرفت و عدالت اسلامی با مانیفست نواصولگرایی که منشور نظری این جریان سیاسی می باشد در پی مردمی کردن اقتصاد، سیاست و فرهنگ بوده تا پاسخگوی نیازهای اساسی جامعه باشد.
این فعال سیاسی گفت: در روزهای گذشته و طی جلساتی در کهگیلویه و گچساران که با حضور دکتر خلیفه خلقیپور دبیر جمعیت پیشرفت و عدالت استان و دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان برگزار شد اعضای شورای مرکزی این جمعیت که از شخصیت های برجسته و تاثیرگذار در حوزه های انتخابیه خود هستند برای دوره جدید انتخاب شدند.
وی ادامه داد: همچنین این اعضا از بین خود دکتر فریدون فاطمیزاده را به عنوان دبیر جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی حوزه انتخابیه کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده و همچنین سهراب سعادت را به عنوان دبیر جمعیت پیشرفت و عدالت ایران اسلامی حوزه انتخابیه گچساران و باشت انتخاب کردند.
به گفته سخنگوی پیشرفت و عدالت این جمعیت در استان با حفظ انسجام و استفاده از ظرفیت همه نیروهای انقلابی و خوش فکر در قالب تفکر نو اصولگرایی و توجه ویژه به پتانسیل جوانان، بانوان و ارزشگذاری به پیشکسوتان بعنوان سرمایههای ارزشمند برای پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی در تلاش برای توفیق در پیشبرد اهداف مقدس انقلاب اسلامی و بنیان گذار کبیر انقلاب امام خمینی(ره) و منویات ولی امرمسلمین جهان حضرت امام خامنه ای( مدظله) میباشد.
درفشی اسامی منتخبان شورای مرکزی جمعیت پیشرفت و عدالت در حوزه های انتخابیه استان کهگیلویه و بویراحمد را به شرح زیر اعلام کرد.
بویراحمد ، دنا و مارگون:
۱_خلیفه خلقی پور
۲_سیدعلی عبدیان
۳_جهانگیر ابراهیمی
۴_محسن ضامن فر
۵_محمدصادق درفشی
۶_غیاث الدین یاری تلزالی
۷_مسعود شجاعی پور
۸_مختار اندرخور
۹_مسعود نوری
۱۰_محمدحسین حیدرپور
۱۱_علی سینایی
۱۲_مهرعلی موحدی
۱۳_فریده قاسمی
۱۴_قدرت الله تقویان
۱۵_داریوش غلامی
۱۶_آرمان بیگلری
۱۷_زریر صالح پور
۱۸_زهرا راستیان
۱۹_همت الله دانش
۲۰_محمدجواد جعفری مهر
۲۱_ضرغام بهناممقدم
بازرسین:
عزیز یاری
ایرج نگهداری
ذبیح الله سیرتی
گچساران و باشت:
۱-حبیب الله عاملی مقدم
۲-سهراب سعادت
۳-غلامرضا شکوهی پور
۴-نادر گرامی
۵-لطف الله موسوی
۶-رمضان عباسی
۷-احمد روانبخش
۸-میثم عنبری
۹-حجت الله ایمانی فرد
۱۰-سیده مونس حسینی
۱۱-علی اکبر گرامی
۱۲-سید نجم الدین علیزاده
۱۳-داریوش دلبری پور
۱۴-اسکندر روز خوش
۱۵-سیدیوسف حسینی
بازرسین :
۱-محمد خادمیان
۲-رحیم خردمند
کهگیلویه،بهمئی،چرام و لنده :
۱_فریدون فاطمی زاده
۲_جهانگیر افرازی
۳_نورعلی مشتاقی فر
۴_منصور تقوی
۵_نعمت الله خرسندی
۶_حجت دبیقی
۷_قاسم گرامی فرد
۸_فتاح جهادیان
۹_سیدعبدالمحمدرایگانی
۱۰_حیات الله پایانی
۱۱_لهراسب بنی هاشمی
۱۲_عیسی تقوی
۱۳_فریدون یاوریان
۱۴_فرج الله باقریان
۱۵_اسلام غلامی
۱۶_سیدعلی رضوی جو
۱۷_علی اکبر نعمتی
۱۸_مهرعلی جوخپور
۱۹_حسین ستوده
۲۰_عبدالصالح صمدی
۲۱_حسین جوانمردی
بازرسین:
سلیمان اکبری
عبدالصالح فخرایی نیا
عطب الله آهنجان
انتهای پیام/82009